Joanna Koroniewska o metamorfozie męża: "Przez ochy i achy trochę obrósł w piórka"

Joanna Koroniewska na Instagramie postanowiła odnieść się do metamorfozy, którą ostatnio przeszedł Maciej Dowbor. - Przez te wszystkie Wasze ochy i achy na temat jego metamorfozy, Dowbor trochę obrósł w piórka - napisała aktorka. - Naprawdę sam sobie powinien zazdrościć takiej kobiety - komentują fani.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 596 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Nie da się ukryć, że dystans, jaki aktorka ma do siebie oraz świata, a także ogromne poczucie humoru sprawia, że grono jej fanów cały czas się powiększa. Na swoim profilu Joanna Koroniewska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, a także porusza wiele różnych tematów.

Joanna Koroniewska o metamorfozie męża: Muszę mu przypomnieć jaki "skarb" ma pod dachem

Ostatnio Joanna Koroniewska postanowiła odnieść się do metamorfozy swojego męża, która zrobiła furorę w sieci. Aktorka opublikowała porównanie dwóch zdjęć i zapytała swoje obserwatorki, w jakiej kreacji powinna powitać Macieja Dowbora, z którym nie widziała się przez tydzień. 

To która kreacja na powitanie męża po tygodniu rozłąki?! Przez te wszystkie Wasze ochy i achy na temat jego metamorfozy, Dowbor trochę obrósł w piórka. Dzięki Dziewczyny, też WAM tak zrobię. Dlatego muszę mu przypomnieć jaki "skarb" ma pod dachem. To co?! Idziemy skromną, niedostępną czy może full show off? No prawie. #prawdziwedylematy #dlugiewakacje #tosienazywaproblem #metamorfoza #nieMOJA

- napisała aktorka.

 
Myślę że jak obrósł w piórka, to tylko wersja full show off
Kochana On i tak przypełznie do Ciebie . Bo Ty jesteś Mega fajna Babka
Laska. Dowbor chciał dorównać
Aśka, cokolwiek nie założysz to wyglądasz jak petarda
No Dowbor o 10 lat młodszy po tej metamorfozie, więc Ty pierw kreacja 1 a już późnym wieczorem 2
Kobieta rakieta
Booooooski On <3 i Boooooooska Ty <3 Para idealna
Z takim ciałem i uśmiechem to i w worku po ziemniakach się wygląda za***iscie :D @maciej_dowbor naprawdę sam sobie powinien zazdrościć takiej kobiety

- czytamy.

Więcej o: