Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych butach, które podzieliły fanów: "Okropne", "Czadowe"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjecie jednej ze swoich ostatnich stylizacji. Największą dyskusję wywołały jednak modne botki. Część fanek była nimi zachwycona, innym natomiast zupełnie nie przypadły do gustu.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek komentuje styl Majdana za czasów związku z Dodą. "Wiem, o którym zdjęciu mówisz"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i może pochwalić się naprawdę sporym gronem fanów. Na swoim Instagramie zgromadziła do tej pory ponad 1,4 mln obserwatorów, gdzie regularnie dzieli się z nimi różnymi zdjęciami, a także filmikami z życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwatorek, Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją w kwestii mody, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy garderoby, które ma na sobie. Czasem jednak jej modowe wybory potrafią wywołać wśród internautek oraz internautów skrajne emocje. Tak właśnie było tym razem.

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej stylizacji. Buty podzieliły fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie jednej ze swoich ostatnich stylizacji. Gwiazda postawiła na basicowe spodenki oraz koszulkę grafitowym kolorze, a do tego dobrała kolorowy kardigan, torebkę oraz militarne botki. To właśnie buty wywołały w komentarzach największą dyskusję. Wszystko ze względu na to, że część osób była nimi zachwycona, a innym nie spodobały się zupełnie. 

 
Super ale buty okropne
Czadowe buty!!! Cóż to za cacko?
Piękna kobieta, w okropnych butach
Super stylizacja
Buty jedynie do prac w ogrodzie... Paskudne są.
Świetnie wyglądasz i buty mega
Buty straszne
Cudnie Pani wyglada

- piszą internautki oraz internauci w komentarzach pod postem. 

Nie da się jednak ukryć, że tego typu buty od kilku sezonów są jednym z najgorętszych trendów. Gusta są jednak różne i nie wszystkim musi się wszystko podobać.

Więcej o: