Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady. Zagra w "M jak Miłość"

Córka Ewy Błaszczyk, Marianna Janczarska pojawi się w nowym sezonie "M jak Miłość". Odcinki z jej udziałem widzowie zobaczą jednak dopiero w grudniu. W kogo się wcieli?

Jak donosi "Świat seriali", Marianna Janczarska wystąpi w nowym sezonie "M jak Miłość". Odcinki z jej udziałem pojawią się na antenie jednak dopiero zimą. Aktorka wcieli się w nich w psycholożkę Dagmarę Bednarek, która pojawi się w wątku granego przez Marcina Bosaka, Kamila. Postać Janczarskiej ma odegrać znacząco rolę w walce mężczyzny o prawo do opieki nad córką.

Zobacz wideo

Marianna Janczarska zagra w "M jak Miłość"

Rola w popularnym serialu nie jest dla Janczarskiej debiutem, która zresztą z wykształcenia jest aktorką i dziennikarką. Już wcześniej zagrała epizodyczne role w takich produkcjach, jak „Ślad", „Na Wspólnej" czy „Ojcze nasz". Jak jednak sama przyznaje, wykształcenie jej nie definiuje i z powodzeniem rozwija się w kilku dziedzinach.

- Z wykształcenia jestem aktorką i dziennikarką, ale im jestem starsza tym bardziej dochodzę do wniosku, że nie wykształcenie definiuje ludzi, a to kim są, jacy są i co ich zwyczajnie kręci - pisała Janczarska przy okazji otwarcia swojej marki odzieżowej MAÑANA.

Jest także wicepezeską fundacji "Akogo?", założoną przez jej matkę, Ewę Błaszczyk, a już wkrótce ukaże się książka jej autorstwa o twórczości jej ojca, zmarłego Jacka Janczarskiego.

- dąc na wydziale dziennikarstwa, chciałam napisać pracę o Barei. Moja pani profesor powiedziała, że dużo takich prac powstało. Pomyślałam sobie, że może powinnam przysiąść nad twórczością mojego ojca. Nie wiem jednak, czy, gdyby nie studia, miałabym czas, żeby zrobić duży research zrealizowanych i niezrealizowanych projektów oraz spotkać się z ludźmi, z którymi znał się mój ojciec, żeby też dowiedzieć się, jaki był - mówiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Więcej o: