"The Crown". Pokazano pierwsze zdjęcie księżnej Diany. Zagra ją aktorka polskiego pochodzenia. "Identyczne"

W piątym sezonie "The Crown" w roli księżnej Diany zobaczymy Elizabeth Debicki, aktorkę polskiego pochodzenia, której zdjęciem właśnie podzieliła się produkcja serialu. - Wygląda jak Diana - piszą zachwyceni wyborem fani.

W piątym sezonie "The Crown" po raz kolejny zobaczymy zupełnie nową obsadę. Produkcja serialu, by wiarygodnie oddać upływający czas, co dwa sezony wymienia odtwórców głównych ról, których wybór za każdym razem wzbudza skrajne emocje fanów. Tak stało się i tym razem.

Zobacz wideo

"The Crown". Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany

Producenci "The Crown" udostępnili w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcia serialowych Diany i Karola, w których wcielą się odpowiednio Elizabeth Debicki i Dominic West. Fotografie z planu, przedstawiające aktorów w pełnej charakteryzacji, pozwoliły fanom ocenić podobieństwo do odgrywanych przez nich bohaterów. I chociaż wybór aktorki grającej Lady Di wprost zachwycił fanów produkcji, odtwórca roli Karola wzbudził w nich mieszane odczucia. Część z nich wprost stwierdziła, że w niczym nie przypomina on odgrywanego księcia.

 

W 30-letnią ksieżną Dianę wcieli się Elizabeth Debicki, która przejęła rolę po Emmie Corin. Aktorka polskiego pochodzenia ma na swoim koncie liczne role filmowe, telewizyjne i teatralne, jednak największą popularność przyniósł jej występ w "Wielkim Gatsbym". Można się jednak spodziewać, że dzięki roli księżnej Diany błyskawicznie awansuje do rangi pierwszoligowej gwiazdy. Fani produkcji już teraz nie szczędzą aktorce komplementów.

Elizabeth jest perfekcyjnym wyborem
Wygląda identycznie
Jak prawdziwa księżna Diana w latach 90.
Wygląda jak Diana
Świetny wybór, nie mogę się doczekać
Są naprawdę identyczne

- piszą uradowani fani, pod fotografią przedstawiającą Debicki w roli Lady Di. Naprawdę podobna?

 
Więcej o: