Qczaj ostro o wyborach Mister Supranational: "Wiem, co to znaczy być gejem w małej miejscowości"

Daniel Qczaj tuż po zakończeniu wyborów Mister Supranational krytycznie odniósł się do wydarzenia, a dokładniej jego organizatorów i samych uczestników. Trener zauważył, że choć wybory odbywały się w Małopolsce, które uchwaliło ustawę ANTY-lgbt, podczas konkursu nie padły żadne słowa solidarności czy wspoarcia. - Piękni panowie wrócą do miast i w sumie co im zależy, że jakiś nastolatek/nastolatka będzie myśleć o tym, by odebrać sobie życie - pisze.
Zobacz wideo Qczaj ryzykował życiem dla zdjęcia? Trener odpowiada na trudne pytania

Daniel Qczaj jest jednym z najpopularniejszych trenerów fitness w Polsce, który aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadził już ponad 607 tys. obserwatorek i obserwatorów. Na swoim profilu trener dzieli się nie tylko poradami dotyczącymi aktywności fizycznej, lecz także nagrywa filmiki, którymi rozbawia internautki oraz internautów do łez. Qczaj chętnie porusza również ważne społecznie tematy. Podobnie było i w tym razem.

Natalia Siwiec została zapytana o szczepienia na COVID-19. Pytanie wyraźnie ją zestresowało Natalia Siwiec o relacjach z kobietami: "Miałam problem z tym, że kobiety są nudne"

Qczaj ostro o wyborach Mister Supranational. "Fajnie by takie sytuacje wykorzystywać do tego, by było po prostu lepiej"

Daniel Qczaj postanowił skomentować w sieci wybory Mister Supranational, które odbyły się ostatnio w Nowym Sączu, czyli na terenie województwa małopolskiego, gdzie niedawno radni przyjęli homofobiczną uchwałę anty-LGBT. Trener wytknął organizatorom, a także samym uczestnikom, że choć wśród nich było co najmniej kilku homoseksualnych mężczyzn, to ze sceny ani razu nie padły słowa wsparcia dla społeczności LGBT.

Konkurs piękności, w którym bierze udział co najmniej kilku homoseksualistów w Małopolsce - województwie, które uchwaliło ustawę ANTY-lgbt!!! I żadnego słowa solidarności, wsparcia, dla osób, które tam żyją!? Słabo! Piękni panowie wrócą do miast i w sumie co im zależy, że jakiś nastolatek/nastolatka będzie myśleć o tym, by odebrać sobie życie, bo miejsce w którym mieszka jest anty

- skomentował trener post na Instagramie opublikowany przez jastrząbpost.pl.

Dwaj znani lekarze wzięli ślub. 'Boli mnie, że w Polsce formalnie jesteśmy dla siebie obcymi facetami' (zdjęcie ilustracyjne) Znani lekarze wzięli ślub w Bydgoszczy. "Ja, Maciej, biorę sobie Ciebie Mateusza, za męża"

…wiem, co to znaczy być gejem w małej miejscowości, fajnie by takie sytuacje wykorzystywać do tego, by było po prostu lepiej <3 Ukochuje!

- dodał w kolejnym komentarzu.

Więcej o: