Mąż zostawił ją dzień po ślubie. Wszystko przez jego matkę. Teściowa z piekła rodem

Powrzechnie wiadomo, że relacje synowych z teściowymi nie zawsze bywają idealne. Jednak sytuacja, która przytrafiła się pewnej tiktokerce jest zatrważająca. Matka pana młodego sprawiła, że ten zostawił żonę zaledwie dzień po ślubie. Filmik, na którym Jillian przedstawiła swoją historię obejrzało ponad 17 mln osób.
Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Pochodząca z Kanady Jillian od pewnego czasu spełnia się jako influencerka, działając na TikToku jako jillian_diana. Na swoim koncie zgromadziła już ponad 193 tys. obserwatorek i obserwatorów, a jej filmiki oglądane są miliony razy. Jillian znana jest również z tego, że przybliża w sieci codzienność osoby żyjącej ze stomią, czyli chirurgicznie utworzonym połączeniem między jelitem grubym, jelitem cienkim lub moczowodem a skórą. Umożliwia ona wydalanie kału lub moczu w przypadkach, gdy z różnych przyczyn jest to niemożliwe drogą naturalną. Największy rozgłos w sieci przyniosła jej jednak historia małżeństwa, które przez jej teściową trwało zaledwie jeden dzień.

Odwołanie ślubu Zerwały zaręczyny tuż przed ślubem. "Bez słowa wyjaśnienia odwołałam ślub"

Mąż zostawił ją dzień po ślubie. Jego matka kazała mu wybrać między sobą, a żoną

Jillian postanowiła opublikować na TikToku historię swojego małżeństwa, która choć zaczęła się jak w bajce, skończyła się niczym koszmar i to już dzień po ślubie. Wszystko przez jej teściową, która kazała synowi wybrać pomiędzy nią, a żoną. 

Na nagraniu Jillian opowiedziała, że ceremonia odbyła się na plaży w Meksyku, a ona miała na sobie idealną suknię. Choć wszystko było tak, jak sobie wymarzyła, szczęście skończyło się już następnego dnia. Matka pana młodego z zazdrości, że jej syn poświęca więcej uwagi swojej żonie zamiast jej, postawiła mu ultimatum. Mężczyzna zamiast postawić się matce, postanowił jednak porzucić swoją ukochaną.

Wesele w środku tygodnia? Dla wielu gości to problem Koperty mają zwrócić nowożeńcom koszty wesela? Temat wzbudza kontrowersje

Jak opowiada Jillian twierdzi, mąż wyrzucił ją z mieszkania, a jego rodzina zabroniła im się spotykać. Choć porzucona kobieta chciała jak najszybciej się rozwieść, to mężczyzna utrudniał jej to twierdząc, że teraz przez najbliższe trzy lata będzie mieszkać w Południowej Afryce, a ona musi poczekać. Po pewnym czasie mąż zaczął j wypisywać do niej w mediach społecznościowych, a kiedy go blokowała, tworzył kolejne fałszywe konta. Jakby tego było mało na siłowni, na którą uczęszczała rozpuścił plotki, że Jillian ma problemy psychiczne i jest stalkerką. Aktualnie nagranie kobiety obejrzało już ponad 17 mln osób. Filmik obejrzysz TUTAJ.

 
Więcej o: