Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu z pierwszych odcinków "Klanu". Jak wyglądała?

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się na Instagramie kadrem z jednego z pierwszych odcinków serialu "Klan", w którym gra od 1999 roku. - Pierwszy raz dostrzegłam w Emilce podobieństwo do mnie.- napisała. Jak wyglądała jako dziecko? Bardzo się zmieniła?
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska została dawczynią mleka

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 407 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się z nimi różnymi zdjęciami oraz nagraniami z życia zawodowego oraz prywatnego. Rozpoznawalność oraz grono fanów Agnieszka Kaczorowska zyskała m.in. rolą Bożenki w serialu "Klan", w którą wciela się od 22 lat. 

Małgorzata Rozenek pokazała swój posiłek. W komentarzach zawrzało: 'To powinno być zakazane' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek pokazała swój posiłek. Fani: "To powinno być zakazane"

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoje zdjęcie z pierwszych odcinków "Klanu". "Rosłaś na naszych oczach"

Agnieszka Kaczorowska udostępniła ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie sprzed lat przedstawiające kadr jednego z pierwszych odcinków "Klanu", w którym się pojawiła. Aktorka przyznała, że dopiero na tej fotografii dostrzegła podobieństwo swojej córeczki do siebie. 

- Tak, to JA. I moje pierwsze odcinki Klanu… Gdy znalazłam to zdjęcie na profilu @klan.serial to pierwszy raz dostrzegłam w Emilce podobieństwo do mnie… Nasze córeczki są bardzo tatusiowe, ale po tym zdjęciu pozostaje mi nadzieja, że coś tam z mamy będą mieć - napisała.

 

Maciej Dowbor broni żony w sieci: 'To już naprawdę jakaś paranoja' (zdjęcie ilustracyjne) Maciej Dowbor broni żonę w sieci: "To już naprawdę jakaś paranoja"

Pod postem, który opublikowała Agnieszka Kaczorowska pojawiło się wiele komentarzy:

hahaha pamiętamy! można by rzec, rosłaś na naszych oczach
Pamiętam! kiedyś oglądałam z rodzicami każdy odcinek klanu dziś różnie z tym bywa, ale nadrabiam obserwując Ciebie na IG i ta forma dużo bardziej mi pasuje
Pamiętam! kiedyś oglądałam z rodzicami każdy odcinek klanu dziś różnie z tym bywa, ale nadrabiam obserwując Ciebie na IG i ta forma dużo bardziej mi pasuje
Jak laleczka z porcelany
Muszę Ci powiedzieć, że jesteś piękna od małego na całego!
Była Pani pięknym dzieckiem a teraz jest Pani przepiękną kobietą!
Oczy ciągle te same
Ale to jest niesamowita pamiątka! Ciekawe jak dziewczynki zareagują za parę lat jak zobaczą taka małą mamę

- czytamy.

Więcej o: