Oświadczyła się partnerowi. Teraz mierzy się z hejtem: "to żałosne"

Jodie Turner-Smith zmierzyła się z ogromną falą krytyki, po tym jak jej mąż, znany z "Jeziora marzeń" aktor Joshua Jackson, przyznał, że to ona pierwsza mu się oświadczyła. - Internet jest przepełniony rasizmem i mizoginią - wyznał przerażony reakcją internautów Jackson.

Joshua Jackson w jednym z wywiadów przyznał, że to jego żona, Jodie Turner-Smith oświadczyła się mu pierwsza. Z pozoru niewinne wyznanie, naraziło jednak jego partnerkę na ogromną falę krytyki ze strony internautów. Kobieta musiała zmierzyć się z rasistowskimi komentarzami, a jej oświadczyny nazwano wprost "żałosnym zachowaniem niewypadającym kobiecie". Gwiazdor "Jeziora marzeń" zszokowany skalą obraźliwych komentarzy wymierzonych w żonę, postanowił stanąć w obronie partnerki.

Zobacz wideo

Joshua Jackson staje w obronie ukochanej, która pierwsz mu się oświadczyła

Każdy, którego przeraża kobieta umiejąca upomnieć się o swoje, powinien się zamknąć - skomentował wzburzony aktor. - Oświadczyła się. Powiedziałem "tak". Jesteśmy szczęśliwi. To wszystko, co musicie wiedzieć - uciął, dodając, że "internet jest przepełniony rasizmem i mizoginią".

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu z pierwszych odcinków 'Klanu'. Jak wyglądała? (zdjęcie ilustracyjne)Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu z pierwszych odcinków "Klanu". Jak wyglądała?

- Sposób, w jaki ludzie obrażają ją w komentarzach oraz ignorancja i brzydota, z którą musi się mierzyć, są naprawdę szokujące. (...) To nie jest w porządku. Przed nami długa droga - stwierdził poruszony.

Aktor ponownie postanowił poruszyć też temat - jak się okazało - kontrowersyjnych oświadczyn. Wytłumaczył, że chociaż faktycznie to Turner-Smith, jako pierwsza zadała to pytanie, on także poprosił ją o rękę. - Oświadczyła się, a ja się zgodziłem, ale powiedziałem, że mi też musi dać szansę na ponowne oświadczyny i zrobić to w staromodny sposób, klękając na jedno kolano - sprecyzował aktor w rozmowie z "Refinery29". 

 Para pobrała się w 2019, a rok później na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Ponowne przeliczenie emerytury 2021. Czym jest kapitał początkowy? (zdjęcie ilustracyjne)Przeliczenie emerytury w związku z covid 19: Przewidywana podwyżka świadczenia