Znaki zodiaku skazane na bogactwo. Mają wyjątkowe szczęście do pieniędzy

Choć horoskopy traktujemy z przymrużeniem oka, zdaniem astrologów układ gwiazd w dniu naszych narodzin decyduje również o tym, jak będzie wyglądała finansowa sfera naszego życia. Sprawdź, które znaki zodiaku są w ich opinii skazane na bogactwo.

Które znaki zodiaku mają największą szansę na bogactwo? Mają mieć na to wpływ konkretne cechy charakteru, przypisywane poszczególnym znakom. Zobacz, czy należysz do tego grona.

Zobacz wideo

Lew

Lwy uważane są za jedne z najbardziej ambitnych i pracowitych znaków zodiaku, nic więc dziwnego, że znalazły się w tym zestawieniu. Osoby spod tego znaku konsekwentnie dążą do celu, jakim jest dla nich zawodowy sukces i wiążący się z nim prestiż. Ich pewność siebie i wytrwałość sprawiają, że z powodzeniem wspinają się po szczeblach kariery, doskonale sprawdzając się na kierowniczych stanowiskach. Niestety, dla kariery poświęcają życie rodzinne.

Wróżenie z dłoniTajemnicza linia na dłoni? Linia Anioła Stróża to wyjątkowy talizman szczęścia

Wodnik

Wodniki są bardzo kontaktowe i z łatwością nawiązują relacje i to właśnie charyzma jest gwarancją ich zawodowego sukcesu. Dzięki pogodnemu usposobieniu potrafią przekonać do swojego pomysłu nawet największych sceptyków. Ponadto cechują się także odwagą i niezależnością - nie boją się podejmować trudnych decyzji, byleby tylko osiągnąć zamierzony cel.

Panna

Panny cechują się wielkim rozsądkiem i praktycznym podejściem do życia. Nie podejmują pochopnych decyzji, a każde ich działanie poprzedza dogłębna analiza wszelkich za i przeciw. I to właśnie ostrożność pozwala im osiągnąć sukces, na który zresztą ciężko pracują. Są też bardzo oszczędne i zawsze mają odłożone pieniądze na czarną godzinę, chcąc w ten sposób zapewnić rodzinie stabilizacje i bezpieczeństwo finansowe. 

Biedronka wyprzedaje hitowe klapki za 19,99 zł. 'Genialne'. Podobne kupisz też w CCC (zdjęcie ilustracyjne)Biedronka wyprzedaje hitowe klapki za 19,99 zł. Podobne kupisz też w CCC

Więcej o: