Anna Mucha pokazała się w stroju kąpielowym. Pod postem lawina komentarzy: "Afrodyta!"

Anna Mucha podzieliła się na Instagtramie nowym zdjęciem, na którym zapozowała w stroju kąpielowym na tle basenu. Zachwyceni fani nie szczędzili komplementów. - Ciało pierwsza klasa! - czytamy w komentarzach pod postem.
Zobacz wideo Anna Mucha odpowiada hejterce

Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce, a na swoim koncie ma m.in. rolę w kultowym filmie Stevena Spielberga, "Lista Schindlera". Rozpoznawalność oraz sympatię szerokiego grona widzów zyskała również rolą Magdy w serialu "M jak Miłość", w którym gra od 2003 roku. Nie da się ukryć, że Anna Mucha uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych polskich aktorek, jednak internauci oraz internautki doceniają nie tylko jej urodę czy talent, lecz także poczucie humoru oraz dystans do siebie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Anna Mucha jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie obserwuję ją ponad 878 tysięcy osób, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego. 

Małgorzata Rozenek pokazała swój posiłek. W komentarzach zawrzało: 'To powinno być zakazane' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek pokazała swój posiłek. Fani: "To powinno być zakazane"

Lawina komentarzy pod postem Anny Muchy. Wystarczyło jedno zdjęcie

Ostatnio Anna Mucha po raz kolejny zachwyciła zdjęciem na swoim instagramowym profilu. Aktorka udostępniła bowiem fotografię, na której zapozowała leżąc na leżaku w stroju kąpielowym i niebotycznie wysokich szpilkach, na tle basenu oraz imponującej rezydencji. 

przegląd poczty…

- napisała Anna Mucha pod zdjęciem.

 

Maciej Dowbor broni żony w sieci: 'To już naprawdę jakaś paranoja' (zdjęcie ilustracyjne) Maciej Dowbor broni żonę w sieci: "To już naprawdę jakaś paranoja"

Zmysłowe zdjęcie Anny Muchy nie mogło oczywiście umknąć uwadze jej fanów oraz fanek i fotografia zdobyła ogromną liczbę polubień. Internautki oraz internauci byli tak zachwyceni fotografią, że nie szczędzili pod postem również pozytywnych komentarzy oraz komplementów w kierunku aktorki:

AFRODYTA!!!
Ciało pierwsza klasa!
Mega
Piękna fotka
Gdzie taką kobietę można spotkać?
Petarda
Ach te nogi
Cudowne wyglądasz

- czytamy.

Więcej o: