Przez tę suknię stała się pośmiewiskiem. Polska reprezentantka szczerze o kreacji: "nie mogłam nic zrobić"

Natalia Balicka, reprezentantka Polski na wyborach Miss Supranational 2021 po raz pierwszy zabrała głos na temat kontrowersyjnej kreacji, w której wystąpiła podczas konkursu. Wieczorowa suknia została wyśmiana przez internautów, a fala krytyki spadła też na samą reprezentantkę. - Zrobiłam naprawdę wszystko, co mogłam, żeby jak najlepiej zaprezentować nasz kraj - broni się Balicka.

Natalia Balicka, która reprezentowała Polskę podczas wyborów Miss Supranational 2021, mimo że nie udało jej się wygrać konkursu i tak znalazła się na ustach niemal wszystkich Polaków. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej kreacji, w której wystąpiła podczas gali. Czerwona suknia ozdobiona podobizną orła bielika w koronie została wręcz "zmiażdzona" przez internautów, narażając na pośmiewisko samą Balicką. Ich zdaniem instalacja, którą ozdobiono suknię, była wyjątkowo nietrafiona i naraziła Polskę na śmieszność w oczach innych krajów. Nie mieli oni także litości dla samej Balickiej, krytykując ją za wystąpienie w tak osobliwej kreacji.

Zobacz wideo

Miss Supranational 2021. Natalia Balicka szczerze o kontrowersyjnej kreacji

Teraz Balicka postanowiła odnieść się do zarzutów internautów i ze szczerością przyznała, że suknia nieco różniła się od przedstawionego jej projektu. - Sukienka przyjechała do mnie na samo zgrupowanie. Ja, jak ją zobaczyłam byłam bardzo niezadowolona z wykonania, ponieważ projekt wyglądał zupełnie inaczej - tłumaczyła na Instagramie, dołączając zdjęcie projektu. - Ja się godziłam na coś zupełnie innego, ale będąc na zgrupowaniu, niestety nie mogłam już nic z tym zrobić, ponieważ nie miałyśmy tam na nic innego czasu - dodała.

Projekt sukni autorstwa Eli PiorunProjekt sukni autorstwa Eli Piorun https://www.instagram.com/nataliabalicka/?hl=pl

Zaznaczyła jednak, że ostatecznie finałowa kreacja spełniła wszelkie jej oczekiwania i nie rozumie wymierzonego w siebie hejtu. - Z mojej sukienki finałowej, wieczorowej, byłam bardzo zadowolona. Naprawdę wykonanie było świetne, dokładnie takie, jakie chciałam. Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń - dodała.

- Nie rozumiem tej fali hejtu, która się na mnie wylała, bo ja zrobiłam naprawdę wszystko, co mogłam, żeby jak najlepiej zaprezentować nasz kraj. A internet aż huczał od tego, jak ja mogłam taką sukienkę założyć. Wyobraźcie sobie, że nie miałam innego wyjścia i też obowiązywały mnie jakieś umowy, więc niestety nie mogłam nic innego zrobić - broniła się Balicka.

Do negatywnych komentarzy na temat sukni odniosła się także projektantka kontrowersyjnej kreacji, Ela Piorun, która na co dzień współpracuje z Agatą Dudą. - Uszyłam tysiące kreacji, ale ta ostatnia wzbudziła największe zainteresowanie i kontrowersje. Biorąc pod uwagę, że dostałam wiele zapytań o możliwość wystawienia sukni na cele charytatywne, cieszę się, że suknia jest tak popularna. (...) Uważam, że suknia narodowa mojego projektu jest piękna, szlachetna a przede wszystkim w tematyce barw narodowych - powiedziała Piorun w rozmowie z "Faktem".

Więcej o: