Teściowa powiedziała, że na ich wesele założy suknię ślubną. Panna młoda: "Podła i dwulicowa"

Teściowa z piekła rodem? Takie sytuacje zdarzają się nie tylko w filmach, o czym przekonała się jedna panna młoda. Otóż mama jej przyszłego męża poinformowała ją, że na ich ślub planuje przyjść w białej, wybitnie ślubnej kreacji. - Ta kobieta jest po prostu niewyobrażalnie podła i dwulicowa - pożaliła się panna młoda.
Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Przyjście w białej sukni na czyjeś wesele postrzegane jest zwykle jako ogromny nietakt. Wyjątkiem są wesela tematyczne, gdzie określony w zaproszeniu dress code mówi inaczej. Okazuje się jednak, że bywają sytuacje, w których najbliżsi goście mają sobie za nic uczucia panny młodej chcąc jej sprawić jak największą przykrość. Z taką sytuacją spotkała się ostatnio przyszła panna młoda, która pożaliła się na internetowym forum, że jej przyszła teściowa planuje przyjść na ich ślub w swojej sukni ślubnej.

Panna młoda przerażona. Przyszła teściowa powiedziała jej, że na ślub przyjdzie w swojej ślubnej kreacji

Pewna panna młoda postanowiła szukać pomocy na jednym z forów internetowych. Chciała poradzić się, co ma zrobić w swojej patowej sytuacji. Matka jej ukochanego poinformowała ją bowiem, że w tak wyjątkowym dla nich dniu planuje założyć suknię ślubną, którą miała podczas swojej uroczystości. Kiedy kobieta próbowała odwieść ją od tego pomysłu przez sms'y, przyszła teściowa nie tylko ją wyzwała i obraziła, lecz także posunęła się do szantażu. 

Przepraszam, nie chcę być niegrzeczna ani nic takiego, ale planujesz założyć suknię ślubną na nasz ślub? Możemy pomóc Ci znaleźć podobną, która będzie pasowała do naszych planowanych kolorów!

- napisała panna młoda.

Nie graj ze mną w te gry, gnojku. To ślub MOJEGO syna i płacę za niego więcej niż połowę. Będę nosić każdą pie*****ną sukienkę, jaka mi się podoba, a jeśli masz coś do powiedzenia… cóż, powodzenia dla twojej rodziny. Są zbyt biedni, aby sobie na taki wydatek pozwolić, ponieważ już płacę za więcej niż połowę

- odpisała jej przyszła teściowa.

Przyszłej pannie młodej w końcu puściły nerwy i nie miała zamiaru dłużej być miła:

Nie waż się nawet myśleć o próbie zrujnowania mi tej chwili

- ostrzegła.

- Ta kobieta jest po prostu niewyobrażalnie podła i dwulicowa… Nie powiedziałam jeszcze mojemu narzeczonemu, ponieważ jest absolutnym synem swojej mamy i nie chce wywoływać żadnych dramatów - pożaliła się na forum.

Źródło: mirror.co.uk

Więcej o: