Ola Żebrowska pokazała zdjęcia z wesela. Fanka: "Kobieto, to nie jest normalne"

Aleksandra Żebrowska regularnie pokazuje na Instagramie wój ogromny dystans do życia oraz poczucie humoru. Teraz podzieliła się zdjęciami z wesela, na którym ostatnio była wraz ze swoim mężem. - Zazdroszczę tak wysoko podniesionej giry, kobieto, to nie jest normalne - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Aleksandra Żebrowska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 176 tys. osób, z którymi chętnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego porusza na swoi profilu także wiele bliskich kobietom tematów, m.in. tych związanych z macierzyństwem czy samoakceptacją. Ola Żebrowska cały czas zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co widać po nieustannie rosnącej liczbie obserwujących. Ludzie w sieci cenią sobie jej naturalność, ogromne poczucie humoru i dystans, który regularnie pokazuje na swoim profilu. 

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcia z wesela: "16:00 vs 20:00 vs 24:00 vs 04:00"

Ola Żebrowska podzieliła się ostatnio na swoim profilu zdjęciami z wesela, na którym była ostatnio wraz z mężem. Nie są to jednak fotografie, które zazwyczaj można zobaczyć na instagramowych kontach popularnych influencerek. Żona Michała Żebrowskiego po raz kolejny podbiła serca obserwujących ją kobiet swoim luzem.

16:00 vs 20:00 vs 24:00 vs 04:00 #wesele

- napisała.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy:

Kto to słyszał, yoga o 24!
Tak bardzo jestem z Tobą! Uczę się od Cebie (od Was) tego dystansu co dnia! A zarazem zazdroszczę tak wysoko podniesionej giry - kobieto, to nie jest normalne
Wypadałoby napisać: Pani Aleksandro, ale ma Pani dystans do siebie, ale napiszę: Olka: jesteś za***ista! Po prostu uwielbiam
Kobieto jesteś Boska!
Ola, uwielbiam Twoje poczucie humoru
Nie da się was nie lubić, para jajcarzy
Uwielbiam za ten luz i dystans

- czytamy.

Więcej o: