Ania Wendzikowska pokazała, jak trenuje na rurce. Fan: "Ile miała Pani wakacji w tym roku?"

Ania Wendzikowska podzialiła się na Instagramie zdjęciami z zajęć pole dance. - Wróciłam na rurkę po krótkiej przerwie spowodowanej wakacjami... było trudno, forma trochę gorsza - napisała. Jednego z obserwatorów zainteresowała ilość urlopu dziennikarki. Ania Wendzikowska stanowczo mu odpowiedziała.
Zobacz wideo Anna Wendzikowska na wakacjach na Kostaryce

Anna Wendzikowska jest jedną z popularniejszych dziennikarek stacji TVN, która m.in. przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami kina. Na swoim koncie ma wywiady z takimi aktorami, jak Leonardo DiCaprio, Ryan Gossling czy Angelina Jolie. Ku uciesze fanów, dziennikarka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 479 tys. osób, z którymi dzieli się zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Ola Żebrowska pokazała zdjęcia z wesela. Fanka: 'Kobieto, to nie jest normalne' (zdjęcie ilustracyjne)Ola Żebrowska pokazała zdjęcia z wesela. Fanka: "Kobieto, to nie jest normalne"

Ania Wendzikowska pokazała, jak trenuje na rurce. Fan: "Ile miała Pani wakacji w tym roku?". Odpowiedziała

Ostatnio Ania Wendzikowska postanowiła opublikować zdjęcia ze swojego treningu pole dance, do którego wróciła po wakacjach. Na fotografiach dziennikarka pozuje wykonując jedną z figur na rurce.
- Kocham to, wróciłam na rurkę po krótkiej przerwie spowodowanej wakacjami.. było trudno, forma trochę gorsza, ale pokonałam chwilową słabość i było fantastycznie - napisała.

 

Małgorzata Rozenek pokazała swój posiłek. W komentarzach zawrzało: 'To powinno być zakazane' (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek pokazała swój posiłek. Fani: "To powinno być zakazane"

Pod postem dziennikarki pojawiło się wiele komentarzy, komplementów oraz słów podziwu. Internautki oraz internauci nie kryli zachwytu nad sprawnością oraz smukłą figurą Ani Wendzikowskiej:

Śliczna figura 
O żesz Ty pięknotko i ten cudny błysk w oku
Wow no pięknie
Podziwiam 
Gorsza forma? Nie widać, jest ogień
Boże jakie piękne ciało
Idealna figurka
Przecudownie, uwielbiam ten sport

- czytamy.

Jednego z internautów zainteresował natomiast wymiar urlopu dziennikarki, o który postanowił dopytać:

Przepraszam za wścibskość, ale ile miała Pani wakacji w tym roku?

- napisał.

5 tygodni jak w każde wakacje. Ale ja nie mam normowanego czasu pracy, pracuję dla siebie i mogę zdalnie. Polecam takie rozwiązanie. Bardzo fajnie się żyje

- odpowiedziała mu Ania Wendzikowska.

Więcej o: