Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca w baśniowej sukni i nowej fryzurze. "Jak prawdziwa królowa"

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła fanów nietuzinkową stylizacją. Jej baśniowa suknia stała się tematem numer jeden wśród instagramowych fashionistek. W czym tkwi jej wyjątkowość?

Paulina Sykut-Jeżyna to prawdziwa fashionistka. Jej stylizacje są nośnikami największych trendów i przeniknięte detalami, które czynią je jedynymi w swoim rodzaju. Wiele kobiet szuka na jej Instagramie inspiracji do tego, jak zadbać o perfekcyjność looku i  nie przesadzić z budowaniem drugiego planu. Tym razem jednak zaskoczyła nas nietuzinkową, disneyowską kreacją. Ta suknia przypomina baśniowe historie, a nietuzinkowa fryzura wzbogaca pole kontrastu, który buduje całość. Fani są oszołomieni.

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Paulina Sykut-Jeżyna w sukni rodem z Disneya. Na jaki look zdecydowała się dziennikarka

Choć na co dzień Paulina zawsze dba o to, by jej stylizacje były kwintesencją delikatności i kobiecej subtelności, ostatnie zdjęcie w mediach społecznościowych przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Celebrytka zaprezentowała się jako kobieta cała na czarno, pozując na jasnym, świetlistym tle. Długa suknia z delikatnym trenem i mocnym rozkloszowaniem została ozdobiona przepiękną fakturą przypominającą zawiłość kwiatów róży. Największym elementem zaskoczenia są jednak bardzo mocno wycięte plecy, na których spoczywają jedynie cieniutkie, czarne ramiączka łączące się na wykończeniu. Look w całej okazałości prezentuje się fenomenalnie, zupełnie jak kadr z bajek o disneyowskich księżniczkach – choć w tym kolorze zagrałaby pewnie obłędnie piękny czarny charakter.

 

Paulina Sykut-Jeżyna w najmodniejszej fryzurze na lato. Ten look jest bezbłędny

Doskonałym kontrastem dla mroku, który niesie za sobą suknia, stały się blond kosmyki dziennikarki. Tak, jak pisaliśmy, w jej stylizacjach nie ma miejsca na bylejakość i nie zmieniło się to też w tym przypadku. Włosy zostały splecione w dwa francuzy, dzięki czemu twarz prezentuje się świetliście i delikatnie. Zastosowanie metody kontrastu nigdy nie zawodzi, a stylizacja Pauliny jest dowodem na to, że odważne decyzje mają swój urok.

Nasze zdanie podzielają także fani. Ich komplementy odbiły się echem po całym Instagramie. Niektórzy znaleźli nawet porównanie do jednej z najsłynniejszych bohaterek literatury rosyjskiej:

Pięknie w tych warkoczach i ta suknia!
Księżniczka!
Ależ pani pięknie wygląda w tej sukni
Wyglądasz przepięknie niczym Anna Karenina
Jak prawdziwa królowa i to jak przepiękna 
Więcej o: