Loteria szczepionkowa - wyniki losowania 25.08.2021. Pięciu szczęśliwców wygrało 50 tys. złotych

W środę 25 sierpnia odbyło się kolejne losowanie loterii szczepionkowej. Pięć osób wygrało 50 tysięcy złotych, a sześćdziesiąt hulajnogi elektryczne. Komu udało się wygrać? Sprawdź: loteria szczepionkowa - lista zwycięzców.

Do 6 października trwa loteria Narodowego Programu Szczepień. Każdy uczestnik ma aż cztery szanse na wygraną. W tym tygodniu koleje osoby zdobyły cenne nagrody. Kto znalazł się na liście zwycięzców? 

Zobacz wideo Rząd zapowiada kolejne programy zachęcające do szczepień

Loteria szczepionkowa - wyniki losowania z 25.08.2021. Sprawdź listę zwycięzców

W losowaniach tygodniowych do zdobycia jest 50 tysięcy złotych lub hulajnoga elektryczna. Losowania odbywają się w każdą środę. Komu udało się wygrać? Wyniki losowania znajdziesz tutaj: lista wygranych w loterii szczepionkowej.

Loteria szczepionkowa. Jak sprawdzić wyniki?Loteria szczepionkowa. Jak sprawdzić wyniki? screen gov.pl

Kto wygrał 50 tys. zł? Oto lista zwycięzców losowania z 25.08.2021:

Loteria szczepionkowa - wynikiLoteria szczepionkowa - wyniki gov.pl

Jak szybko sprawdzić wyniki ostatniego losowania? Kliknij przycisk "pokaż filtry", a następnie wybierz odpowiednią datę losowania. Po kliknięciu daty zostaną wyświetlone wyniki tylko i wyłącznie wybranego przez ciebie losowania. Na liście zwycięzców znajdują się imiona, inicjał nazwiska i początek numeru telefonu, więc tak naprawdę, aby być pewnym wygranej, trzeba poczekać na wiadomość od Totalizatora Sportowego. Do zwycięzców zostanie wysłana wiadomość od Totalizatora Sportowego. SMS-a otrzymasz w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu (w wypadku ostatniego losowania do 28.08). Wiadomość przyjdzie z numeru podpisanego jako "Loteria". 

Loteria szczepionkowa - terminy losowań. Następne losowanie już niedługo

Kolejne losowanie tygodniowe odbędzie się 1 września. Losowania tygodniowe odbywają się co tydzień - ostatnie będzie miało miejsce 6 października. Oprócz tego odbywają się także losowania miesięczne - czekają nas jeszcze dwa: 

  • 8 września (dla zarejestrowanych w sierpniu); 
  • 6 października (dla zarejestrowanych we wrześniu).

Na 6 października wyznaczony został także termin losowania finałowego, w którym do wygrania będzie milion złotych lub samochód Toyota C-HR.

Jak wziąć udział w loterii szczepionkowej? 

Udział w loterii mogą wziąć osoby pełnoletnie, które przyjęły pełne szczepienie. Każda z tych osób musi się zarejestrować. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • przez internet - wypełniając formularz przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na stronie www.pacjent.gov.pl;
  • telefonicznie - dzwoniąc pod numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniu;

Czasu na rejestrację jest coraz mniej. Swój udział w loterii musisz zadeklarować do 30 września 2021. 

Więcej o: