Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy. Uważaj, zanim im zaufasz

Choć horoskopy traktujemy z przymrużeniem oka, zdaniem astrologów znaki zodiaku mogą wiele zdradzić na temat naszego charakteru i dokonywanych przez nas wyborów. Sprawdź, które z zodiakalnych znaków to urodzeni kłamcy i mistrzowie manipulacji.

Dzięki astrologii możemy się wiele dowiedzieć na temat naszej osobowości. Każdy ze zodiakalnych znaków ma bowiem swoje charakterystyczne cechy, zalety i wady. W ten sposób możemy się dowiedzieć czegoś nie tylko o nas samych, ale też o nowo poznanej osobie, co pomoże nam uniknąć przykrych niespodzianek. Sprawdź, jakie znaki zodiaku mają problem z mówieniem prawdy!

Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy: Waga

Wagi uznawane są za jedne z najsympatyczniejszych znaków, a ich obecność w tym zestawieniu może więc nieco dziwić. Tymczasem, to właśnie ze względu na troskę o drugą osobę, Wagi bardzo często posługują się kłamstwem... nie chcą bowiem zranić uczuć drugiej osoby, dlatego zatajają prawdę, która może być dla nich bolesna. I chociaż kierują się szlachetnym motywem, ich postępowania nic nie usprawiedliwia.

nadgarstek, zdjęcie ilustracyjne Czy każda kobieta ma pieprzyk na nadgarstku? W sieci zawrzało przez tę zagadkę

Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy: Skorpion

Skropiony uwielbiają imponować, dlatego by zrobić na kimś wrażenie, chętnie koloryzują swoje opowieści, gdy te wydają im się zbyt nudne. Na poczekaniu są w stanie wymyślić naprawdę rozmaite kłamstwa, byle tylko osiągnąć zamierzony cel. Nie mają przy tym żadnych skrupułów.

Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy: Bliźnięta

Bliźnięta, podobnie jak i Skropiony, uwielbiają koloryzować opowiadane przez siebie historie. Są duszami towarzystwa, więc zrobią wszystko byle tylko znaleźć się w centrum zainteresowania, a w ich barwnych opowieściach niestety zazwyczaj nie ma ani grama prawdy. Uwielbiają także manipulować innymi, by poczuć władzę, która dostarcza tak uwielbiany przez bliźnięta dreszcz emocji.

Ktoś przychodzi na ślub w białej sukience. Reakcja? 'Szukam kieliszka z czerwonym winem' (zdjęcie ilustracyjne) Ktoś pojawił się na ślubie w białej sukience? "Szukam kieliszka z czerwonym winem"

Więcej o: