Mają 10 dzieci. Na posiłki wydają ponad 4 tys. złotych tygodniowo

Alicia i Joshua Dougherty wychowują wspólnie dziesięcioro dzieci - 6 adoptowanych i 4 biologicznych. Swoją codziennością chętnie dzielą się w sieci, chcąc w ten sposób zachęcić inne osoby do stania się rodziną zastępczą. - Jesteś superbohaterką! Mają szczęście, że mają taką matkę jak ty - komentują internauci, doceniając poświęcenie rodziny.

Alicia Dougherty i jej mąż Joshua starali się o dziecko przez 9 lat. Niestety, kobiecie nie udało się donosić żadnej z 11 ciąż i każda z nich kończyła się poronieniem. I to właśnie po ostatnim z nich zdecydowali się zaniechać starania i adoptować wymarzoną pociechę. Los zdawał się mieć jednak inne plany, co do pary, bo już po 6 dniach od adopcji, okazało się, że Dougherty ponownie jest w ciąży, którą udało jej się szczęśliwie donosić.

Zobacz wideo

Matka 10 dzieci pokazuje, jak przygotowuje posiłki dla rodziny. Tygodniowo wydaje ponad 4 tys. złotych

Teraz Amerykanka ma 40 lat i jest matką dziesięciorga dzieci - 6 adoptowanych i 4 biologicznych, a opiekę nad liczną gromadką kobieta na bieżąco relacjonuje w sieci, gdzie błyskawicznie zyskali pokaźne grono fanów. Profil rodziny na TikToku śledzi już 1,3 mln obserwujących! Największą popularnością cieszą się z kolei filmiki, pokazujące, jak wygląda przygotowywanie posiłków dla tak licznej rodziny.

- Oglądanie Tik Tok było dla nas bardzo zabawne, spędzaliśmy dni, śmiejąc się z filmów innych ludzi. Rok temu sami zaczęliśmy nagrywać i zdaliśmy sobie sprawę, że możemy podzielić się naszą historią z innymi, inspirując innych do stania się rodziną zastępczą - tłumaczy Dougherty w rozmowie z "Democrat&Chronicle".

Jak przyznała Alice, swój dzień rozpoczyna już o 5, by zdążyć ze śniadaniem dla dzieci, z których najstarsze ma 15 a najmłodsze 3 lata. Tygodniowo wydaje na posiłki minimum 1 tys. dolarów, czyli ponad 4 tys. złotych, a ich przygotowanie zajmuje jej co najmniej godzinę.

Jej starania zostały docenione przez internautów, którzy nie szczędzą jej słów zachwytu pod zamieszczanymi przez nią filmami. - Jesteś superbohaterką! Mają szczęście, że mają taką matkę jak ty - napisała jedna z fanek, której błyskawicznie przyklasnęli inni internauci.

 
Więcej o: