Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morzem: "Jestem nie do końca zadowolona"

Joanna Koroniewska podsumowała na Instagramie swój urlop nad Bałtykiem. - Jestem nie do końca zadowolona z tych wakacji, a właściwie nimi wykończona - pisze. Zdradziła także, co było "prawdziwą wartością dodaną tych tygodni".
Zobacz wideo Maciej Dowbor o hejcie na jego żarty z Joanną Koroniewską

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 599 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Nie da się ukryć, że dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że liczba obserwujących jej konto nieustannie się powiększa. Na swoim profilu Joanna Koroniewska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Ola Żebrowska pokazała zdjęcia z wesela. Fanka: 'Kobieto, to nie jest normalne' (zdjęcie ilustracyjne)Ola Żebrowska pokazała zdjęcia z wesela. Fanka: "Kobieto, to nie jest normalne"

Joanna Koroniewska o wakacjach nad Bałtykiem: "Jestem nie do końca zadowolona"

Ostatnio Joanna Koroniewska postanowiła na instagramowym profilu krótko podsumować swoje rodzinne wakacje nad polskim morzem. Okazuje się, że aktorka nie jest z nich do końca zadowolona. Dlaczego?

- Wiecie dlaczego jestem nie do końca zadowolona z tych wakacji, a właściwie nimi wykończona? Podpowiedź jest na tym zdjęciu. To były zdecydowanie wakacje życia. W cudzysłowie oczywiście. Pogoda "wypasiona", paragony grozy też. No i dzieci. Wszędzie, zawsze o każdej porze. Żyć nie umierać. Jedyną prawdziwą wartością dodaną tych tygodni był mój NOWY, Młody MĄŻ, bo popatrzcie teraz sobie na starego. Metamorfoza DEKADY CO?!!! Na ostatniej fotce bardziej #georgechlooney czy #bradleycooper?! - napisała aktorka w udostępnionym poście.

 

Małgorzata Kożuchowska ma coraz dłuższe włosy. Jak wygląda w nowej fryzurze? (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Kożuchowska ma coraz dłuższe włosy. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w tym także tych dotyczących metamorfozy Macieja Dowbora:

To zdecydowanie metamorfoza roku. Pierwsze Maćka stories w nowej fryzurze to nie słuchałam go, tylko patrzyłam
Moja ulubiona para
Trzeba przyznać, ze Maciek wyglada rewelacyjnie! #jakwino
Jesteście super
Jesteście Cudowni
Też byłam w tym samym czasie nad morzem. Pogoda faktycznie była cudna: wiosna, lato i jesień w jednym
Bo wakacje dla rodziców powinny być tez bez dzieci

- czytamy.

Więcej o: