Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morzem: "Jestem nie do końca zadowolona"

Joanna Koroniewska podsumowała na Instagramie swój urlop nad Bałtykiem. - Jestem nie do końca zadowolona z tych wakacji, a właściwie nimi wykończona - pisze. Zdradziła także, co było "prawdziwą wartością dodaną tych tygodni".
Zobacz wideo Maciej Dowbor o hejcie na jego żarty z Joanną Koroniewską

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 599 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Nie da się ukryć, że dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że liczba obserwujących jej konto nieustannie się powiększa. Na swoim profilu Joanna Koroniewska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Joanna Koroniewska o wakacjach nad Bałtykiem: "Jestem nie do końca zadowolona"

Ostatnio Joanna Koroniewska postanowiła na instagramowym profilu krótko podsumować swoje rodzinne wakacje nad polskim morzem. Okazuje się, że aktorka nie jest z nich do końca zadowolona. Dlaczego?

- Wiecie dlaczego jestem nie do końca zadowolona z tych wakacji, a właściwie nimi wykończona? Podpowiedź jest na tym zdjęciu. To były zdecydowanie wakacje życia. W cudzysłowie oczywiście. Pogoda "wypasiona", paragony grozy też. No i dzieci. Wszędzie, zawsze o każdej porze. Żyć nie umierać. Jedyną prawdziwą wartością dodaną tych tygodni był mój NOWY, Młody MĄŻ, bo popatrzcie teraz sobie na starego. Metamorfoza DEKADY CO?!!! Na ostatniej fotce bardziej #georgechlooney czy #bradleycooper?! - napisała aktorka w udostępnionym poście.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w tym także tych dotyczących metamorfozy Macieja Dowbora:

To zdecydowanie metamorfoza roku. Pierwsze Maćka stories w nowej fryzurze to nie słuchałam go, tylko patrzyłam
Moja ulubiona para
Trzeba przyznać, ze Maciek wyglada rewelacyjnie! #jakwino
Jesteście super
Jesteście Cudowni
Też byłam w tym samym czasie nad morzem. Pogoda faktycznie była cudna: wiosna, lato i jesień w jednym
Bo wakacje dla rodziców powinny być tez bez dzieci

- czytamy.

Więcej o: