Najsłodsze pieski internetu. Te pupile robią furorę w sieci!

By uczcić Dzień Psa, obchodzony 26 sierpnia, postanowiłyśmy zebrać dla Was najsłodsze psiaki, które swoim zachowaniem bądź nietuzinkowym wyglądem podbiły serca internautów. W zestawieniu znajdziecie spaniela o oczach niczym postaci z Disneya, czy psa, naśladującego swoim zachowaniem koty. Ich urokowi naprawdę nie sposób się oprzeć. Przekonajcie się sami!

Z okazji Dnia Psa przygotowałyśmy dla Was zestawienie uroczych piesków, które podbiły serca internautów. Swoim zachowaniem i uroczym wyglądem bawią do łez. Zobaczcie sami!

Zobacz wideo

Najsłodsze pieski internetu: Winnie o uroczym spojrzeniu

Winnie to cocker-spaniel, który podbił sieć, kiedy miał zaledwie trzy miesiące. Wszystko za sprawą słodkich oczu, które zachwyciły internautów. Ich zdaniem, przypominają bowiem oczy charakterystyczne dla postaci z bajek Disneya. Mimo że psiak nie jest już dłużej małym szczeniaczkiem, wciąż nie można odmówić mu uroku, a na Instagramie obserwuje go ponad 460 tysięcy użytkowników. - Nie jestem nawet w stanie wymyślić żadnych kreatywnych komplementów. Ja po prostu w tych oczach znajduję szczęście - stwierdził jeden z fanów Winniego, zauroczony jego spojrzeniem.

 

Najsłodsze pieski internetu: zawsze uśmiechnięty Brinks

Gwiazdą internetu za sprawą nietuzinkowego wyglądu stał się też pit bull Brinks, który jako szczeniak tułał się po ulicach Brooklynu. Na szczęście natknął się na dobrych ludzi, którzy dali mu dom, a wdzięczny psiak odwdzięcza im się za to nie tylko miłością, ale i... niezwykłym uśmiechem. Brinks wygląda bowiem, jakby cały czas się uśmiechał i to właśnie urocza mina zapewniła mu rzeszę fanów na świecie. Prawda, że uroczy?

 

Fani krytykują drogą stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan. 'Buty? Koszmar' Rozenek pokazała, jak świętowała Dzień Psa. Fani podzieleni: "Lekka przesada"

Najsłodsze pieski internetu: naśladujący koty Pittie

Kolejnym ulubieńcem internautów stał się mieszkający z dwoma kotami Pittie, który uwielbia naśladować swoich czworonożnych kompanów. Udostępniony w sieci film, na którym możemy zobaczyć, jak przechadza się po szafkach kuchennych, czy bez najmniejszego trudu wskakuje na lodówkę, stał się już viralem, podbijając serca internautów. - Macie teraz trzy koty, zamiast dwóch kotów i psa - komentowali rozbawieni internauci.

Matka 10 dzieci pokazuje w sieci, jak przygotowuje posiłki dla rodziny Mają 10 dzieci. Na posiłki wydają ponad 4 tys. złotych tygodniowo

Więcej o: