Linię Anioła Stróża posiadają nieliczni. Co oznacza tajemnicza linia na dłoni?

Chiromancja, czyli czytanie lub wróżenie z dłoni, to tajemnicza i niezwykle fascynująca sztuka. I choć większość z nas posiada sześć najważniejszych linii, to u niektórych można doszukać się różnych nietypowych i rzadkich znaków. Jednym z nich jest linia Anioła Stróża. Posiadają ją nieliczni i często te osoby mają wyjątkowe szczęście. Sprawdź, czy też posiadasz ten wyjątkowy znak.

Wróżbiarstwo znane jest już od starożytności. Wielu ludzi poszukuje odpowiedzi na pytania dotyczące ich życia i ich przyszłości właśnie u wróżek. Na te pytania może odpowiedzieć m.in. chiromancja, czyli sztuka czytania z dłoni. Patrząc na wnętrze czyjejś dłoni, można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o tej osobie, a także o jej przyszłości. Większość z nas posiada sześć najważniejszych linii: linię życia, linię głowy, linię serca, linię losu, linię słońca i linię Merkurego. Jednak niektórzy mają jeszcze jedną, wyjątkową linię - linię Anioła Stróża. Co oznacza jej posiadanie?

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Linia Anioła Stróża - gdzie się znajduje? 

Linię Anioła Stróża można dość łatwo odnaleźć, mimo że jest mniej wyraźna niż pozostałe linie. Biegnie równolegle do linii życia, bliżej kciuka. Zazwyczaj jest krótsza od linii życia. Linia Anioła Stróża nazywana jest także linią Marsa. Na poniższym obrazku podpisana jest jako "Mars line". 

ChiromancjaChiromancja shutterstock/Khaladok

Linia Anioła Stróża to symbol szczęścia

Linia Anioła Stróża, czy też linia Marsa, jest symbolem wyjątkowych szczęściarzy. Posiadające ją osoby cieszą się wyjątkową pomyślnością w życiu. Wydaje się, że opiekuje się nimi jakaś siła wyższa, nieszczęścia trzymają się od nich z daleka. Osoby z linią Anioła Stróża mają bardzo silny charakter i dobrze radzą sobie w życiu, pokonują wszelkie przeszkody, nigdy się nie załamują i zawsze osiągają swoje cele. Oczywiście im dłuższa ta linia, tym lepiej, ale nawet krótka linia to dobry znak. Warto wiedzieć, że linia Anioła Stróża na lewej dłoni pojawia się w momencie narodzin - to ochrona dziedziczona po przodkach. Natomiast linia Marsa na prawej dłoni może pojawić w dowolnym momencie życia jako nagroda za ważne zasługi.

Więcej o: