Małgorzata Socha "Piękna jak zawsze" na ślubie. Oprócz sukienki uwagę przykuł jej przystojny brat

Małgorzata Socha pojawiła się niedawno na rodzinnej uroczystości. Ślub rodzeństwa to ważne wydarzenie na którym aktorka wyglądała zjawiskowo. Fani docenili stylizację, ale zwrócili też uwagę na jej przystojnego brata. W komentarzach nie brakowało komplementów.

Małgorzata Socha po raz kolejny zachwyciła fanów swoim wyglądem. Aktorka wielokrotnie udowadniała, że jej modne stylizacje to strzał w dziesiątkę, tym razem pokazała się w stylowej kreacji na ślubie brata. Wybrała zwiewną, delikatną kreację w mocnym kolorze. To jeden z najmodniejszych motywów minionego lata. Celebrytka opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych, co wzbudziło duże zainteresowanie fanów. Nie tylko jej sukienka przykuła uwagę obserwatorów, zaciekawił ich także jej brat. W komentarzach pojawiły się komplementy w kierunku mężczyzny. Jak wygląda brat Małgorzaty Sochy?

Zobacz wideo Małgorzata Socha zachęca do biegania zimą

Małgorzata Socha na ślubie brata: "miłość w czasie pandemii"

Małgorzata Socha na swoim Instagramie publikuje liczne zdjęcia, z których większość można śmiało uznać za modowe inspiracje dla jej wiernych fanów. Tym razem podzieliła się fotografią rodzinną, na której widzimy aktorkę w towarzystwie brata i bratowej. Pod wspólnym zdjęciem czytamy:

W ten weekend w naszej rodzinie wielkie święto - moja bratanica (...) wyszła za fantastycznego mężczyznę - Filipa.

Aktorka zdradziła, że uroczystość miała odbyć się już dwa lata wcześniej, niestety plany pokrzyżowała pandemia. Z powodu ograniczeń wiele par musiało zmienić datę ślubu, tak było również w przypadku brata aktorki. Szczęśliwie para pobrała się, a celebrytka wspierała ich w tym ważnym dniu. Napisała:

Do 3 razy sztuka, za 3 razem powiedziała sakramentalne tak! Dla nich to były aż dwa lata, ale co to jest w perspektywie spędzenia razem całego życia! Dlatego życzę im żeby to ich wspólne życie było ekscytujące, a jeśli czasem będzie wiało nudą, to warto się zatrzymać i cieszyć się sobą. I takich chwil też im życzę z całego serca

Małgorzata Socha na ślubie brata w zachwycającej stylizacji. "Piękna jak zawsze"

Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie, na którym możemy podziwiać zarówno wygląd młodej pary, jak i aktorki. Gwiazda postawiła na zwiewną i elegancką sukienkę w granatowym kolorze z kwiatowym printem. To jeden z trendów ubiegłego lata, który jest ponadczasowy i sprawdza się na tego typu uroczystościach. Kobiecą kreację na długi rękaw aktorka zestawiła z delikatnym makijażem i elegancką, klasyczną fryzurą. Aktorka postawiła na delikatne fale z przedziałkiem na środku. Fani docenili jej wygląd.

Piękna jak zawsze
Przepiękna suknia
Te Twoje włosy zawsze tak pięknie ułożone 
 

Małgorzata Socha pokazała brata! Zwrócił uwagę obserwatorek

Małgorzata Socha nieczęsto decyduje się na publikację rodzinnych zdjęć. Tym razem zrobiła wyjątek, a zdjęcie z bratem wzbudziło wiele emocji. Fani zauważyli podobieństwo, ale również postanowili go skomplementować. Jedna z obserwatorek na Instagramie napisała:

Przystojnego masz brata!

Nie da się ukryć, że geny w tej rodzinie są bardzo łaskawe. Zarówno aktorka, jak i jej brat wyglądają fantastycznie. Urody nie można odmówić także bratanicy, która właśnie dołączyła do rodziny. 

Więcej o: