Grażyna Wolszczak na wakacjach z synem. Miejscowi wzięli go za jej męża

Grażyna Wolszczak to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Mimo upływy czasu gwiazda zachwyca promiennym i młodym wyglądem. Ostatnio w czasie wakacyjnego wyjazdu wzięto ją nawet za... żonę jej 32-letniego syna.

Ostatni dni Grażyna Wolszczak spędziła wraz z synem Filipem na Zanzibarze. Okazuje się, że miejscowi odjęli aktorce lat. Jak zdradziła, Masajowie wzięli ją za żonę jej syna. 

Zobacz wideo Syn Wolszczak miał jej dość w "Ameryka Express":

Grażyna Wolszczak na wakacjach z synem. Wzięli go za jej męża

Syn aktorki, Filip Sikora, urodził się w 1989 roku. Jego ojcem jest aktor Marek Sikora. Grażyna Wolszczak i jej syn mają ze sobą bardzo silną więź. Jakiś czas temu wzięli udział w programie "Ameryka Express", a  niedawno spędzili wspólnie urlop na Zanzibarze.

- Pożegnanie z Afryką! Właściwie już tęsknię… P.S. Masajowie nie dość, że piękni, to jeszcze zapytali Filipa, czy jestem jego żoną - jak ich nie kochać? - napisała Wolszczak pod zdjęciem na Instagramie. 

Jak dba o siebie Grażyna Wolszczak?

Grażyna Wolszczak mimo upływy czasu gwiazda zachwyca promiennym i młodym wyglądem. Aktorka prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. - Dbam o to, co jem i ile. Ruszam się, żeby mieć kondycję i być w formie. Chodzę na różne zajęcia fizyczne, bo trochę trzeba się napracować, samo nic nie przyjdzie. Uroda wynika ze zdrowia. Wychodzę z założenia, że chory człowiek nie może dobrze wyglądać, pracuję więc mocno nad swoim zdrowiem - wyznała jakiś czas temu w rozmowie z "Faktem".

Od jakiegoś czasu aktorka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje blisko 70 tys. osób. Zobaczcie jej wspólne zdjęcia z synem Filipem:

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: