Karolina Szostak pokazuje efekty diety 600 kcal. Fani zaniepokojeni: "Już niech Pani nie chudnie"

Karolina Szostak niedawno podzieliła się z fanami informacją o swojej nowej diecie. Jej kaloryczność może niektórych zdziwić, bo to zaledwie 600 kcal dziennie. Na swoim Instagramie prezenterka pochwaliła się efektami metamorfozy. Fani są podzieleni, niektórzy martwią się o wygląd celebrytki, inni zaś podziwiają jej determinację. Jak wygląda?

Karolina Szostak postanowiła niedawno przejść na dosyć kontrowersyjną dietę. Uwagę zwraca kaloryczność, która wynosi jedyne 600 kcal dziennie. Prezenterka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem cateringu, zaznaczając że posiłki są odpowiednio dobrane i nie zagrażają jej zdrowiu. Celem diety jest oczyszczenie organizmu z toksyn, a także utrata zbędnych kilogramów. Już teraz możemy zauważyć efekty, bowiem na jej profilu w mediach społecznościowych widzimy zdjęcia w stylizacjach, które podkreślają jej szczupłą sylwetkę. Fani są bardzo zaniepokojeni. Pod jedną z fotografii pojawiły się prośby, aby prezenterka zaprzestała diety. Wśród obserwatorów są również osoby, które wiernie jej kibicują. 

Zobacz wideo Karolina Szostak zmieniła fryzurę. "Tak sobie dzisiaj zaszalałyśmy"

Karolina Szostak jest na diecie. Czym jest post owocowo-warzywny?

Karolina Szostak postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe i zdecydowała się na dietę, która ostatnimi czasy zyskuje na popularności nie tylko wśród celebrytów. To post warzywno-owocowy dr. Ewy Dąbrowskiej, zwany także Postem Daniela. W założeniu, celem takiego postu jest pozbawienie organizmu szkodliwych toksyn, a także uleczenie go za pośrednictwem warzyw i owoców. Dieta wyklucza mięso, a także węglowodany. Bazą są przede wszystkim warzywa, owoce występują w ilości "dekoracyjnej". Efektem ubocznym diety o tak małej kaloryczności, jest jak można się domyśleć - utrata kilogramów. Proces wychodzenia z diety również ma określone zasady, należy stopniowo wprowadzać produkty, aby uniknąć efektu "jojo". Według zwolenników tej diety, maksymalny czas jej trwania to 40 dni, a minimalny 10 dni. 

Małgorzata Socha "Piękna jak zawsze" Małgorzata Socha na ślubie. Uwagę przykuł jej brat

Karolina Szostak przeszła na dietę 600 kcal. Fani są zaniepokojeni

Karolina Szostak stosuje dietę od kilku tygodni, ale już teraz można zobaczyć jej efekty. Prezenterka wyraźnie schudła, co zauważyli jej fani. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w eleganckiej, białej marynarce i czarnych, klasycznych spodniach. Pod fotografią pojawiły się liczne komentarze, w których obserwatorzy wyrazili swoją troskę o zdrowie gwiazdy:

Dla mnie już nie do poznania, przesada.
Już niech Pani nie chudnie bo teraz jest super
Można przesadzić z odchudzaniem , oj można

Czy fani celebrytki mają powody do niepokoju? 

 

Karolina Szostak znów jest na diecie. Pokazała przykładowy posiłek. Liczba kalorii? Zaskakująco mała (zdjęcie ilustracyjne) Karolina Szostak znów jest na diecie. Liczba kalorii? Zaskakująco mała

Karolina Szostak straciła kilogramy. Niektórzy fani podziwiają ją za wytrwałość

Wśród komentarzy na profilu gwiazdy, można znaleźć również słowa otuchy i liczne komplementy. Głosy pełne zachwytu dopingują prezenterkę w walce o wymarzoną sylwetkę i zdrowy organizm bez toksyn.

Ślicznie! Podziwiam wytrwałość
Podziwiam, takie piękne efekty po odchudzania
Podziwiam nieustannie efekty i "zazdroszczę" wytrwałości

Należy pamiętać, że wygląd to sprawa indywidualna i najważniejsze jest zdrowie osoby, która stosuje dietę. Zrozumiałe jest, że będąc osobą publiczną jesteśmy narażeni na rozmaite komentarze. Niektóre z nich mogą być jednak niestosowne i krzywdzące, zwłaszcza te dotyczące wizerunku. 

Więcej o: