Justyna Steczkowska żegna wakacje w stroju kąpielowym. Fani: "bogini"

Justyna Steczkowska udostępniła na swoim Instagramie serię zdjęć w stroju kąpielowym. Artystka chciała w ten sposób pożegnać kończące się właśnie wakacje. Fotografie wzbudziły zachwyt wśród jej fanów i fanek, którzy chętnie komplementowali ją w komentarzach. - Kobieta petarda - pisali, będąc pod wrażeniem jej figury.

Justyna Steczkowska z okazji kończących się wakacji udostępniła w sieci serię zdjęć w stroju kąpielowym. - Kochani Moi. Wakacje się skończyły. Czas wracać do pracy - napisała pod fotografiami, zapowiadając trasę koncertową.

Zobacz wideo

Justyna Steczkowska chwali się figurą w stroju kąpielowym

Fotografie, na których pozuje w niebieskim stroju kąpielowym na tle morza i palm wzbudziły zachwyt wśród jej fanów i fanek, którzy nie szczędzili komplementów pod adresem artystki.

Pani Justyno, skąd ten piękny kostium? Wygląda Pani przepięknie…
Bogini
Hot 20-stka
Ojej, jaką Pani ma figurę!
Jaki jest Pani sposób na taką figurę?
Kobieta petarda
Taka piękna

- pisali internauci i internautki, pytając przy okazji o sposób Steczkowskiej na utrzymanie dobrej formy.

 

Małgorzata Socha "Piękna jak zawsze" Małgorzata Socha na ślubie. Uwagę przykuł jej brat

Jak wyznała artystka w jednym z niedawnych wywiadów, jej sekret tkwi w regularnych ćwiczeniach. - Nie mam paktu z diabłem, wręcz trzymam się od niego z daleka. Jem wszystko, tylko po prostu ćwiczę. Gdy moi synowie albo mąż w weekend gotują, to oczywiście jakiś kilogram mi przybędzie, bo uwielbiam biesiadować z rodziną. Ale potem przychodzi poniedziałek, trzeba iść na ćwiczenia - powiedziała w rozmowie z Faktem.

Dodała też, że unika alkoholu, co także pomaga jej w utrzymaniu zgrabnej sylwetki. - Nie piję alkoholu, więc nie puchnę. Czasami pozwolę sobie na delikatne wino lub piwo bezalkoholowe. To pewnie też mi ułatwia trochę życie - wyznała.

Emerytury (zdjęcie ilustracyjne) Emerytura po mężu - komu przysługuje? "Nie masz 50 lat, nic Ci się nie należy"

Więcej o: