Nie księżna Kate ani Meghan Markle. Do kogo powędrował tytuł "najbardziej stylowej arystokratki"?

Kate Middleton i Meghan Markle to bez wątpienia najbardziej popularne księżne na świecie, których stylem inspirują się tysiące kobiet na świecie. O dziwo, to jednak nie Kate ani Meghan przypadł tytuł najbardziej stylowej arystokratki. Prestiżowy magazyn "Tatler" okrzyknął tym mianem, mało znaną w Polsce, księżną Beatrice Borromeo.

Kate Middleton i Meghan Markle cieszą się niezrównaną popularnością, którą mogą pozazdrościć im nie tylko członkinie innych rodzin królewskich, ale nawet wnuczki księżnej Elżbiety - Eugenia i Beatrycze, którym przez lata nie udało się wypracować tak silnych pozycji w mediach, jak zrobiły to Kate i Meghan w zaledwie kilka lat. Obie panie podziwiane są za świetne wyczucie stylu, a księżna Cambridge może wręcz poszczycić się mianem prawdziwej ikony. Wydawać by się mogło, że to właśnie ona otrzyma tytuł najbardziej stylowej arystokratki. Nic bardziej mylnego, prestiżowy magazyn "Tatler" przyznał to miano monakijskiej księżnej Beatrce Borromeo.

Zobacz wideo

Beatrice Borromeo najbardziej stylową arystokratką

Borromeo pochodzi z włoskiej rodziny arystokratów, a w 2015 roku wyszła za mąż za syna księżniczki Karoliny z Monako, Pierre'a Casiraghiego. I to zresztą już podczas ślubu Beatrice udowodniła, że doskonale zna się na modzie, wybierając na tę okazję aż pięć sukni haute couture.

 

Borromeo najchętniej sięga po kreacje takich domów mody jak Alberta Ferretti, Giorgio Armani, czy Dior, którego zresztą jest ambasadorką. Księżna, podobnie jak Middleton stawia na klasykę, a jej znakiem rozpoznawczym stała się już wyrafinowana elegancja.  W przeciwieństwie jednak do księżnej Cambridge, Borromeo nie boi bawić się modą i od czasu do czasu pozwala sobie na nieco bardziej odważne stylizacje

 
Więcej o: