Horoskop dzienny - 1 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 września. Koniec wakacji nadszedł nieubłaganie. Czas na odpoczynek minął i najwyższa pora wyznaczyć nowe cele. Co przyniesie ci początek września? Przekonasz się już niebawem.

Horoskop dzienny - Baran

Choć nie zdążyłeś jeszcze nacieszyć się letnim ciepłem, to już czas pomyśleć o jesiennym zaopatrzeniu. Musisz czym prędzej wybrać się na zakupy, gdyż w innym wypadku chłodne poranki zaskoczą cię nieprzygotowanego.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Nie kombinuj tylko działaj zgodnie z tym co podpowiada ci intuicja. Już nieraz przekonałeś się, że jest ona właściwym drogowskazem. Tym razem także przeczucia pozwolą ci właściwie pokierować swoimi działaniami, a efekty mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Kiedy inni już szykują się do powrotu do codziennych obowiązków, ty dopiero planujesz wakacje. Brak tłoku jest niewątpliwą zaletą, pamiętaj jednak o zmiennej aurze i nie zapomnij przygotować się na różne sytuacje. 

Horoskop dzienny - Rak

Początek roku szkolnego to wyzwanie dla Raków-rodziców. Zeszytowy zawrót głowy dopadł i ciebie. Dzięki wrodzonej organizacji zdołasz szybko opanować sytuację i wyposażyć pociechy w niezbędne artykuły i podręczniki.

Horoskop dzienny - Lew

Pierwszy dzień w pracy po wakacyjnej przerwie może okazać się przykry. I nie chodzi tu o trudności zawodowe, a bardziej te adaptacyjne. Potrzebujesz nieco czasu, aby wskoczyć we właściwe tryby. Pomóc ci w tym może aromatyczna kawa i rozmowa w gronie współpracowników. 

Horoskop dzienny - Panna

Korzystaj z ostatnich promieni słońca i spaceruj jak najwięcej. Ruch pozwala wyzwolić się endorfinom, a ich potrzebujesz teraz jak powietrza. Spróbuj zaplanować, co zrobisz z nadmiarem energii w sezonie zimowym. Może warto rozejrzeć się za karnetem na basen?

Horoskop dzienny - Waga

Nowy miesiąc nowe wyzwania zawodowe. Warto wziąć je na poważnie, gdyż pozytywne efekty mogą zdecydowanie poprawić twoją pozycję w firmie. Pamiętaj, że awanse nie biorą się znikąd. Jeśli wykażesz się opanowaniem i umiejętnościami przywódczymi, na pewno cię nie ominą. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Korzystaj z zamieszania panującego w domu, by znaleźć choć odrobinę czasu dla siebie. Jesień zbliża się wielkimi krokami, warto więc pomyśleć o tym jak pozytywnie spożytkować czas pozostały do końca roku. Może czas na zmianę diety, którą obiecujesz sobie już od stycznia?

Horoskop dzienny - Strzelec

Wszyscy wokół ciebie ubolewają nad końcem wakacji, a ty w duchu cieszysz się z tego stanu. Wszystko bowiem wróci do normy, a twoje uwielbienie dla porządku i postępowania według ściśle ustalonego planu zostanie nareszcie zaspokojone.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Środek tygodnia okaże się złym momentem na podejmowanie decyzji budżetowych. Jeśli nie chcesz zaczynać nowego miesiąca od potężnego długu, lepiej dwa razy zastanów się, nim podejmiesz ryzykowną decyzję i zainwestujesz swoje oszczędności.

Horoskop dzienny - Wodnik

Rozpiera cię pozytywna energia, a to wszystko za sprawą nowego związku, który ewidentnie dodaje ci skrzydeł. Nie wahaj się w pełni zaangażować - tylko wtedy będziesz mógł poczuć wiatr w skrzydłach, który przekłada się na wszystkie aspekty twojego życia.

Horoskop dzienny - Ryby

Choć to dopiero początek września ty czujesz się zmęczony i przybity. W takiej sytuacji najlepiej wygadać się przed kimś, kto zawsze cię zrozumie. Zarezerwuj czas na pogaduchy z przyjacielem - to na pewno dobrze ci zrobi. 

Więcej o: