Zakazane pytania do Britney Spears. O to nie można było pytać księżniczki popu

Britney Spears od 13 lat znajduje się pod kuratelą swojego ojca, Jamesa Spearsa, która sprawuje kontrolę nad jej finansami i karierą. Szwedzki dziennikarz, który przed laty przeprowadzał wywiad z artystką, zdradził teraz listę pytań, których nie pozwolono mu zadać księżniczce popu.

Britney Spears od kilku miesięcy toczy zaciekłą walkę o swoją niezależność. Wyznanie artystki, która opowiedziała w sądzie o licznych nadużyciach ze strony ojca, zszokowało show-biznesem. Teraz na jaw wychodzą kolejne zaskakujące fakty z jej życia. Szwedzki dziennikarz ujawnił listę pytań, których nie miał prawa jej zadać, podczas przeprowadzanego z nią wywiadu w 2011 roku.

Zobacz wideo

Britney Spears - tych pytań nie można było jej zadawać 

- Szwedzki dziennikarz ujawnia 16 pytań, których sztab Britney Spears zabronił mu zadać piosenkarce w 2011! […] Wśród nich pytania o ogolenie głowy, nadzieję na przyszłość, krytykę w mediach i wsparcie fanów - napisano na polskim fanpage'u Britney Spears na Instagramie. Ten sam dziennikarz miał zadać Spears pytanie o "nadmierną ochronę" przez osoby z jej bliskiego otoczenia, przez co wywiad został przerwany.

Grażyna Wolszczak na wakacjach z synem. Miejscowi wzięli go za jej męża Grażyna Wolszczak na wakacjach z synem. Miejscowi wzięli go za jej męża

Jak ujawnił Torbjörn Ek, nie mógł zapytać Spears m.in. o wydarzenia z 2007 roku, kiedy to piosenkarka przeszła załamanie nerwowe i ogoliła sobie głowę. Nie mógł poruszać także tematu jej dzieci, ani jej przyszłości.

Zobaczcie, co jeszcze znalazło się na liście.

 

Nowe świadczenie rodzinne PiS. 40 proc. jest przeciw. 'Pieniądze nie biorą się z sufitu' [SONDAŻ] (zdjęcie ilustracyjne) Do kiedy składać wnioski na rodzinne świadczenia? Poznaj terminy

Więcej o: