Przetakiewicz nie miała jeszcze aż tak ciemnych włosów. Woliński skomentował metamorfozę: "Jak JLo!"

Joanna Przetakiewicz pokazała się w odmienionej fryzurze. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w ciemnych włosach. Takiej koloryzacji jeszcze nie miała! Odważną metamorfozę postanowił skomentować m.in Dawid Woliński i porównał ją do Jennifer Lopez. Co na to fani?

Joanna Przetakiewicz od lat udowadnia, że doskonale zna się na modzie i dba o swój młody wygląd. Najnowsze trendy w jej wykonaniu niemal zawsze robią efekt "wow" a jej kreacje na czerwonym dywanie są autorstwa najlepszych projektantów i prezentują się zjawiskowo. Gwiazda ma także nienagannie ułożone włosy, które mogliśmy do tej pory podziwiać w jasnych odcieniach blondu. Tym razem zaprezentowała się w kolorze, którego nie miała nigdy dotąd. Ciemne włosy to duża zmiana, ale trzeba przyznać że Joannie Przetakiewicz w nich do twarzy. Zauważył to m.in Dawid Woliński. Fani również skomentowali zdjęcie, na którym gwiazda pozuje w ciemnych włosach. Jaki kolor farby wybrała?

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pochwaliła się widokami z jachtu

Joanna Przetakiewicz w ciemnych włosach. Woliński porównał ją do znanej piosenkarki

Joanna Przetakiewicz od lat zachwyca blond fryzurą. Kilka lat temu postanowiła nieco zmienić swój wizerunek i obcięła grzywkę. Ta metamorfoza odjęła jej wizualnie lat i tylko podkręciła modny look celebrytki. Tym razem można śmiało powiedzieć, że gwiazda zaszalała ze swoim wizerunkiem. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, a właściwie cztery zdjęcia w różnych kolorach włosów! Gwiazda zastanawia się nad zmianą, prezentując w sieci włosy o różnych odcieniach blondu, biorąc też pod uwagę najciemniejszy z nich-orzechowy blond. Ten wariant najbardziej przypadł do gustu projektantowi.

4 jak JLo!!!

-Odniósł się do czwartego zdjęcia w ciemnych włosach Dawid Woliński. 

 

Joanna Przetakiewicz zmieniła kolor włosów? Gwiazda planuje metamorfozę

Joanna Przetakiewicz opublikowała cztery fotografie z różnymi odcieniami blondu. Podpis zdjęcia sugeruje, że celebrytka zastanawia się nad poważną metamorfozą. Zmiana koloryzacji może sprawić, że będzie wyglądała bardzo korzystnie, lub dać przeciwny efekt. To ważna decyzja, dlatego gwiazda postanowiła skonsultować to z fanami. Publikując zdjęcia z wizualizacją fryzur napisała:

Przyciemniać dalej czy rozjaśniać?
Który kolor wybierasz 1, 2, 3 czy 4?

Fani jak zwykle nie zawiedli, w komentarzach ocenili poszczególne koloryzacje. 

Joanna Przetakiewicz w ciemnych włosach. Co na to fani?

Wśród opinii pod zamieszczonymi zdjęciami wypowiedzieli się zwolennicy jasnego, ale i ciemnego blondu. Zdania były podzielone, ale jedno jest pewne. Obserwatorzy nie szczędzili komplementów i zapewniali gwiazdę o tym, że niemal w każdej z prognozowanych koloryzacji jest jej do twarzy. Pisali m.in:

1 najlepsze ! Ale 4 wygląda bardzo kusząco. To na pewno byłaby ciekawa odmiana
Dla mnie 1, delikatnie dodać cieniutkie jasne refleksy, pięknie
We wszystkich elegancko i ładnie

Wypowiedziała się nawet Małgorzata Socha, która stanęła murem za zwolennikami blondu. Czytamy:

każda wersja świetna , ale ja uwielbiam Cię w blond

Mamy nadzieję, że komentarze pomogły dokonać Joannie Przetakiewicz właściwego wyboru. 

Więcej o: