Te znaki zodiaku to prawdziwi łamacze serc. Lepiej na nie uważaj

Chcesz uniknąć zawodu miłosnego? Wystrzegaj się związków z tymi znakami zodiaku! Zdaniem astrologów to prawdziwi łamacze serc, którzy nie potrafią stworzyć trwałej, stabilnej relacji. O kim mowa?

Znaki zodiaku mogą wiele zdradzić na temat naszego charakteru i dokonywanych przez nas wyborów. Każdy ze zodiakalnych znaków ma bowiem przypisane do siebie konkretne cechy osobowości. I choć horoskopy traktujemy z przymrużeniem oka, mogą one naprawdę wiele powiedzieć na temat drugiej osoby. Sprawdź, które z zodiakalnych znaków nie nadają się do stworzenia stałej relacji.

Zobacz wideo

Znaki zodiaku, które złamią ci serce

Strzelec

Przebojowe strzelce są bardzo towarzyskie, jednak nade wszystko cenią sobie niezależność. Nie lubią rutyny, a spontaniczne decyzje i żądza przygód nie pozwala im osiąść w jednym miejscu, stąd trudno stworzyć im stabilną relację. Nawet jeśli zaangażują się w jakiś związek, prędzej czy później poczują się w nim jak w pułapce, z której bez skrupułów zechcą się wyrwać.

Lew

Zodiakalne Lwy są charyzmatyczne, pewne siebie i bardzo dumne. Uwielbiają być stawiane w centrum uwagi i są wręcz złaknione komplementów. I to właśnie próżność sprawia, że mają problem z zaangażowaniem się w długoletni związek. Jeśli partner bądź partnerka nie poświęca zodiakalnemu Lwu wystarczającej uwagi, ten szybko zakończy relację w poszukiwaniu kolejnej, w której znów poczuje się podziwiany.

Wodnik

Wodniki są wolnymi duchami, które uwielbiają podążać własnymi ścieżkami. I chociaż chętnie poznają nowe osoby, szybko się nudzą, a niestabilność w uczuciach to ich znak rozpoznawczy. Stałe związki są dla nich swego rodzaju poświęceniem, na które nie zawsze są gotowe.

Więcej o: