Horoskop dzienny - 5 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 września. Niedziela to z założenia dzień wolny od obowiązków. Jednak czy faktycznie uda ci się ich uniknąć? A może pojawi się na twojej drodze niespodziewany gość? Sam się przekonaj.

Horoskop dzienny - Baran

Nareszcie chwila wytchnienia. Dzięki twojej zawziętości i uporowi zdołałeś opanować wszystkie problemy, więc teraz czas na zasłużony wypoczynek. Jednak jak to ty - nie możesz usiedzieć na miejscu, więc napewno zorganizujesz coś wyjątkowego dla siebie i swoich bliskich.

Zobacz wideo Kobiety dopiero uczą się rzeczy, które są w standardach wiedzy o seksualności

Horoskop dzienny - Byk

Zagrożenie przychodzi z zewnątrz, dlatego musisz dobrze zastanowić się nim dopuścisz kogoś do grona twoich bliskich przyjaciół. Jeśli beztrosko będziesz dzielić się szczegółami swojego życia z nieznajomymi, możesz bardzo szybko tego pożałować.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Leniwa niedziela to coś na co zdecydowanie zasługujesz. Pozwól sobie na długie śniadanie, przegląd prasy z kawą w ręku, a następnie zastanów się jak chcesz spędzić ten dzień. Pamiętaj, że takie chwile jak te nie zdarzają się często, dlatego trzeba je należycie celebrować.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Rak

Chaotyczne postępowanie nie leży w twojej naturze. Jednak dziś właśnie chaos będzie rządził twoim zachowaniem i wbrew pozorom nie będzie to takie złe. Poddaj się nurtowi wydarzeń, a pod koniec dnia odczujesz wielkie zadowolenie z tego jak spędziłeś wolny dzień.

Horoskop dzienny - Lew

Niedziela będzie dobrym momentem na to, aby poświęcić więcej uwagi swojemu partnerowi. Między wami ostatnio nie układa się najlepiej więc wykorzystaj okazję, aby nadrobić stracony czas i wykazać się tym, jak bardzo zależy ci na waszej relacji. 

Horoskop dzienny - Panna

Twój uporządkowany plan dnia runie, kiedy w drzwiach pojawią się nieoczekiwani goście. I choć w pierwszej chwili wpadniesz w popłoch organizacyjny, to po kilku minutach zdołasz opanować sytuację na tyle, że nawet ucieszysz się z obrotu sytuacji. Nie okazuj przybyłym zniecierpliwienia - tak rzadko się widujecie, że nie możesz mieć im za złe niezapowiedzianej wizyty. 

Horoskop dzienny - Waga

Szykuje się wyjątkowo pomyślna niedziela. I choć z rana dopadną cię obowiązki służbowe, to już w południe będziesz zupełnie wolny i dyspozycyjny. Wtedy też pojawi się możliwość ciekawego spędzenia popołudnia i choć nie jest to w twoim stylu to nie skreślaj jej zbyt pochopnie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wreszcie dobre informacje w sprawach finansowych. Pojawi się szansa na zażegnanie problemów ekonomicznych i musisz z niej skorzystać, gdyż nieprędko pojawi się następna. Pamiętaj jednak, że nic nie przychodzi za darmo. Zarobek będzie się wiązać z pewnymi wyrzeczeniami z twojej strony. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dlaczego ciągle starasz się dogodzić wszystkim kosztem siebie samego? Daj wreszcie upust własnym potrzebom, przestań oglądać się na innych i działaj zgodnie ze swoim sumieniem. Tylko wtedy poczujesz, że masz pełną kontrolę nad własnym życiem. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie myśl o zbyt wielu rzeczach na raz. Dziś masz wolne i postaraj się skupić na sobie na tyle na ile będzie to możliwe. Może nareszcie uda ci się zrealizować powzięte postanowienie o uporządkowaniu walających się po mieszkaniu rzeczy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Trzymaj się swojej diety, a już niebawem zobaczysz pierwsze efekty. Musisz wiedzieć, że nic nie dzieje się natychmiast, a pozytywne skutki widoczne będą dopiero po kilku tygodniach, dlatego nie możesz zniechęcać się z byle powodu. 

Feng shui - na czym polega ta filozofia?Feng shui - poznaj najważniejsze zasady i wykorzystaj je w domu i w biurze

Horoskop dzienny - Ryby

Nie chcesz zalegać w niedzielę na kanapie? Korzystaj z resztek letniej pogody i siadaj na rower by ruszyć na wycieczkę w nieznane. Każda forma aktywności na jaką się zdecydujesz tego dnia, przyniesie korzyści twojemu zdrowiu a przede wszystkim samopoczuciu.

Więcej o: