Małgorzata Foremniak pokazała jak wygląda jej wakacyjna dieta. Fani zaskoczeni! "Idzie się ocielić"

Małgorzata Foremniak korzysta z uroków wakacji. Wybrała się na urlop podczas którego zdaje się, że dieta nie obowiązuje. Pochwaliła się daniem, które miała przyjemność zjeść w jednej z restauracji. Wielkość porcji zdziwiła fanów. Niedowierzają, że aktorka da radę to zjeść!

Małgorzata Foremniak na swoim Instagramie regularnie publikuje zdjęcia, które pokazują również jej życie prywatne. Chętnie dzieli się fotografiami bez makijażu, relacjonuje także m.in grzybobranie i zabiegi pielęgnacyjne. Tym razem pokazała swój posiłek, który miała przyjemność jeść na wakacyjnym wyjeździe. Na zdjęciu widzimy aktorkę siedzącą przy stole, która zdaje się być nieco zaskoczona tym, co otrzymała. Fani również są zaskoczeni posiłkiem gwiazdy, o czym poinformowali ją w komentarzach. Zwrócili uwagę na wielkość porcji i z niedowierzaniem stwierdzili, że gwiazda z pewnością nie zje takiej ilości sama. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Małgorzata Foremniak na Instagramie pochwaliła się wakacyjnym posiłkiem

Wakacje nad morzem często oprócz pięknej wody i piasku, mają także atuty kulinarne. Jednym z nich jest obowiązkowa ryba z frytkami, którą serwuje wiele nadmorskich restauracji. Z tej atrakcji postanowiła również skorzystać Małgorzata Foremniak, a zamówionym daniem pochwaliła się na Instagramie. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym nieco zaskoczona pochyla się nad talerzem pełnym popularnego "Fish and Chips". Zdjęcie podpisała w humorystyczny sposób:

Skromnie i zdrowo...

Małgorzata Foremniak zaskoczyła fanów. Nie wierzą, że może to zjeść!

Małgorzata Foremniak opublikowała zdjęcie posiłku, a w komentarzach wybuchła dyskusja. Fani są sceptyczni, czy aktorka da radę zjeść tak pokaźną porcję. Jedni życzyli jej smacznego, a inni krytykowali. Uznali, że drobna postura celebrytki wyklucza apetyt na miarę tak okazałego dania. Czytamy:

Ha ha już wierze że to pani je
I tak trzeba, nie żałować sobie przyjemności. Smacznego!
idzie się ocielić po tym Małgosiu
 

Małgorzata Foremniak ma dystans do siebie. Nie pierwszy raz zaskoczyła fanów posiłkiem

Trzeba przyznać, że aktorka zaraża pozytywnym humorem, a jej Instagramowy profil przepełniony jest humorystycznymi filmikami i zdjęciami. Kilkanaście tygodni temu również zszokowała fanów swoim nietypowym posiłkiem. Wtedy mogliśmy dostrzec całkowicie pusty talerz, oraz butelkę alkoholu, której rozmiar był co najmniej imponujący. Trzeba przyznać, że celebrytka ma dystans i...duży apetyt. 

 
Więcej o: