Joanna Jędrzejczyk zraziła się do kościoła. Powód? Sytuacja w czasie spowiedzi

Joanna Jędrzejczyk nigdy nie ukrywała, że wiara w Boga odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu. Niedawno sportsmenka opowiedziała o sytuacji, która na jakiś czas zraziła ją do kościoła. Okazuje się, że przez to zdarzenie Jędrzejczyk przez miesiąc nie uczestniczyła w nabożeństwach.

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej utalentowanych polskich sportsmenek. Ma na swoim koncie między innymi tytuł pierwszej Polki w MMA - Ultimate Fighting Championship. To także trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy oraz czterokrotna amatorska mistrzyni świata, trzykrotna mistrzyni Europy i pięciokrotna mistrzyni Polski w boksie tajskim. Sportsmenka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,9 mln osób. 

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk pokazała swój trening:

Joanna Jędrzejczyk o wierze

Joanna Jędrzejczyk często wspominała w wywiadach, że jest osobą wierzącą. - Mam absolutny wewnętrzny przymus, by zajrzeć do apki "Modlitwa w drodze". To jest aplikacja, którą odpalam jako pierwszą. Są tam czytania i rozważania na dany dzień. To mi bardzo dużo daje. Wcześniej sięgałam do niej przed snem, ale pomyślałam, że muszę czytać te słowa rano, aby znaleźć chwilę, chociaż pięć minut na bliższą relację z Bogiem, na zastanowienie się nad Jego przesłaniem dla mnie na każdy kolejny dzień. Bo tam zawsze jest sugestia pracy nad sobą i to mi bardzo, bardzo pomaga - wyznała w wywiadzie z Katarzyną Olubińską do książki "Kobieta w wielkim mieście".

Joanna Jędrzejczyk zraziła się do kościoła

Sportsmena podzieliła się niedawno w mediach społecznościowych sytuacją, która na jakiś czas zraziła ją do kościoła. - Jakiś czas temu poszłam do spowiedzi. Ksiądz zagrał ze mną w politykę i na miesiąc obraziłam się na kościół - wyznała Jędrzejczyk. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: