Doda pokazała zdjęcia w nieumytych włosach i bez makijażu. "JLo pęka z zazdrości"

Doda podzieliła się na Instagramie kulisami swojej ostatniej sesji zdjęciowej. - Nie chciało mi się myć włosów i malować - przyznała szczerze. Jak wyszło? Fotografie zrobiły furorę wśród fanów oraz fanek piosenkarki. - Po prostu genialne - komentują.
Zobacz wideo Czy Doda katuje się dietą? "Kocham majonez"

Doda to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce, której popularność mimo upływu lat nie słabnie. Ku uciesze ogromnej rzeszy swoich fanek i fanów, Doda aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie piosenkarkę obserwuje ponad milion internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami z wybranych momentów swojego życia. Przez wiele osób Doda uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie, a dla obserwujących ją pań, jest wzorem oraz ogromną inspiracją. 

Doda szczerze o ostatniej sesji zdjęciowej: "Nie chciało mi się myć włosów i malować". Jak wyszło?

Ostatnio Doda na swoim instagramowym profilu uchyliła rąbka tajemnicy jednej ze swoich ostatnich sesji zdjęciowych. Piosenkarka udostępniła kilka kadrów, które zrobiły furorę wśród internautek oraz internautów. 

- Dobra, powiem to, nie chciało mi się myć włosów i malować. Ale latexowy kozak plus fotograf wizjoner @felixalfred robią robotę. Niedługo zobaczycie do czego ta sesja. Chciałabym podkręcić emocje i napisać, że robiliśmy ją w pocie czoła przez 5 godzin… ALE było to 5 min i umówmy się-strój był przewiewny - napisała Doda.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych fanek, a także fanów:

Figura po prostu sztos!!! Ciągle patrzę i nie mogę pojąć, żeby tak dobrze wyglądać
Ale pęciny dobre
Wygląd jak zawsze petarda . Ale tak uwielbiam twój charakter, a te zdjęcia po prostu genialne
Chciałabym, żeby tak wyglądały moje nieumyte włosy
Nie starasz się, a i tak wychodzi bosko
Wyglądasz jak milion dolarów
JLo pęka z zazdrości 
Boska jesteś
Wyglądasz przepięknie
Im krótsza sesja, tym lepsza. Przypadek? Nie sądzę

- czytamy.

Więcej o: