Lara Gessler nie planuje ochrzcić córki. Magda Gessler ma stanowcze zdanie w tej sprawie. Popiera jej decyzję?

Lara Gessler kilka miesięcy temu urodziła córkę. Od tamtej pory w mediach społecznościowych zdjęciami wnuczki chwali się m.in Magda Gessler, która spełnia się w roli babci. Jej córka niedawno wyznała, że nie planuje ochrzcić małej Neny. Co na to znana restauratorka?

Lara Gessler swoje pierwsze kroki w show biznesie stawiała w cieniu znanych rodziców. Dziś to autorka książek, vlogerka, współwłaścicielka restauracji i cukierni, a także własnej pracowni kulinarnej która oferuje m.in eleganckie tortowe świeczki. Osobowość telewizyjna i Internetowa, której konto na Instagramie śledzi ponad 200 tysięcy osób. Śmiało można stwierdzić, że celebrytka z łatwością buduje swoją własną markę, a od niedawna spełnia się również jako mama. Wraz ze swoim mężem Piotrem Szelągiem wychowują od niespełna roku córkę-Nenę. Lara Gessler w jednym z wywiadów przyznała, że nie planuje ochrzcić dziecka. Podobnie jak inne znane celebrytki, nie uznaje kościelnego wydarzenia za istotne w życiu dziecka. Magda Gessler, która jest babcią najmłodszej latorośli w rodzinie, zabrała głos w tej sprawie. Co myśli?

Zobacz wideo oMagda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Lara Gessler nie ochrzci córki. Co uważa na temat kościelnego wydarzenia?

Lara Gessler chętnie zabiera głos w wielu sprawach istotnych dla społeczeństwa. Na swoich profilach w mediach społecznościowych wyraźnie zaznacza swoje odważne stanowisko w sprawie osób LGBT, praw kobiet, czy karmienia piersią. Nic dziwnego, że chrzest dziecka nie był tematem, w którym wolałaby milczeć. Zapytana przez dziennikarkę serwisu Party o to, czy planuje ochrzcić Nenę powiedziała:

Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę

Lara Gessler podjęła ważną decyzję. Co na to jej mama Magda Gessler?

Od czasu narodzin swojej wnuczki, Magda Gessler w wywiadach jednoznacznie przyznaje, że woli nie wtrącać się w wychowanie malutkiej Neny. Pełni obowiązki babci z przyjemnością i chętnie publikuje jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Wielokrotnie podkreślała, że podziwia też Larę, uznając ją za wzór matki, który wyraźnie ją wzrusza. W wywiadzie dla Jastrząb Post zabrała głos w sprawie braku chrztu:

Bardzo ją za to szanuję. Najbardziej mnie wzrusza jako mama, bo jest najpiękniejszą, najwspanialszą i najmądrzejszą mamą na świecie

Oznacza to, że znana restauratorka jako babcia w pełni szanuje wybory córki i wierzy, że Lara Gessler podejmuje najlepsze możliwie wybory dla małej Neny. W wywiadzie dodała też, że nie planuje się wtrącać.

W ogóle się nie wtrącam w tym temacie. Jeżeli mnie zapyta, to jej doradzę.

Lara Gessler spełnia się jako mama. Niestety, niedawno spotkała ją rodzinna tragedia

Lara Gessler może cieszyć się macierzyństwem. Na jej Instagramowym profilu znajdują się liczne radosne fotografie u boku kochającego męża i uroczej córki. Gwiazda wygląda na spełnioną i szczęśliwą. Podobnie Magda Gessler promienieje, publikując kolejne filmy i zdjęcia z ukochaną wnuczką. Niestety, w rodzinie Gesslerów miała ostatnio miejsce wielka tragedia. Były mąż restauratorki, a tym samym ojciec Lary Gessler, Piotr Gessler zmarł. Świeżo upieczona mama pożegnała tatę wzruszającym postem w mediach społecznościowych. Malutka Nena szczęśliwie miała możliwość poznać dziadka.

 
Więcej o: