Księżna Diana marzyła o podboju Hollywood. Chciała się tam przeprowadzić z Harrym i Williamem

Jak donosi zagraniczna prasa, księżna Diana miała planować wyprowadzkę do Stanów Zjednoczonych, gdzie chciała zabrać też synów, by móc rozpocząć tam hollywoodzką karierę. - Zależało jej na tym, aby rozwijać się kreatywnie - zdradził Stewart Pearce, nauczyciel emisji głosu księżnej, z którą miały go łączyć przyjacielskie relacje.

W miniony wtorek, 31 sierpnia minęła 24 rocznica tragicznej śmierci księżnej Diany. Z tej okazji Stewart Pearce, który w latach 90. był jej nauczycielem emisji głosu, pokusił się o wspomnienie "królowej ludzkich serc" w wywiadzie dla Daily Mail.

Zobacz wideo

Księżna Diana chciała rozpocząć karierę w Hollywood

Jak zapewnił, łączyła go z księżną bliska relacja, która dzieliła się z nim nawet najskrytszymi planami na przyszłość. Jak zdradził, Diana miała marzyć o przeprowadzce z dziećmi do Malibu w Stanach Zjednoczonych, gdzie planowała rozpocząć hollywoodzką karierę. Wbrew pozorom nie chciała jednak zostać jedną z wielu popularnych aktorek, a wolała stanąć po drugiej stronie kamery. Jak wynika ze słów Pearce'a, księżna "nie chciała być gwiazdą kina, lecz to kino tworzyć".

- Chciała wykorzystać swoje wpływy i rozpocząć produkcję filmów dokumentalnych, które byłyby powiązane z organizacjami charytatywnymi. Planowała spędzać w Hollywood sporo czasu. Zależało jej na tym, aby rozwijać się kreatywnie - wyjaśnił Pearce.

Joanna Jędrzejczyk zraziła się do kościoła Joanna Jędrzejczyk zraziła się do kościoła. Powód? Sytuacja w czasie spowiedzi

Jak dodał, księżna miała dostać propozycję zagrania w jednym z filmów Kevina Costnera.

- To nie było coś, czego Diana pragnęła. Była osobą niebywale kreatywną i uwielbiała sztukę, jednak to nie był jej kierunek. Wciąż pamiętam, jak wspominała, że Kevin chciał ją obsadzić w swoim filmie - mówił.

Co ciekawe, produkcją filmową planuje zająć się teraz syn Diany, książę Harry, który wraz z żoną Meghan Markle podpisał lukratywny kontrakt z Netfliksem, dla którego mają produkować filmy dokumentalne, fabularne, a także skierowane do młodszych widzów.

- Pragniemy skupić się na tworzeniu materiałów, które nie tylko informują, ale również niosą nadzieję - tłumaczyli, ogłaszając swoje plany.

Małgorzata Foremniak pozwoliła się postarzyć Małgorzata Foremniak pokazała swój posiłek. Fani zaskoczeni! "Idzie się ocielić"

Więcej o: