Izabella Scorupco pokazała zdjęcie z 24-letnią córką. Fani: "Wyglądacie jak siostry"

Izabella Scorupco podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym zapozowała ze swoją córką. Julia ma już 24-lata i właśnie skonczyła studia na prestiżowym uniwersytecie. Są do siebie podobne? - Córka jest piękna, jednak od wielu lat Izo jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Izabella Scorupco tańczy na swoim weselu

Izabella Scorupco to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która od lat mieszka i rozwija swoją karierę w USA. W 1995 roku zagrała dziewczynę Bonda u boku Pierce'a Brosnana w filmie "Golden Eye" i zachwyciła cały świat. Aktorka mieszka na stałe w Kalifornii, gdzie ułożyła sobie życie prywatne, a w 2019 roku po raz trzeci wyszła za mąż. Ku uciesze fanek i fanów, Izabella jest aktywna na Instagramie i prowadzi swój profil, regularnie dzieląc się z obserwatorkami oraz obserwatorami wybranymi momentami ze swojego życia.

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie z 24-letnią córką. Fani pod wrażeniem. Podobne?

Izabella Scorupco jest mamą dwójki dzieci z dwóch poprzednich małżeństw: 17-letniego syna Jacoba oraz 24-letniej córki Julii. Ostatnio na swoim instagramowym profilu aktorka podzieliła się zdjęciem z córką, by pogratulować jej ukończenia studiów na prestiżowej uczelni Berkeley.

-Mój skarbie. W końcu udało ci się skończyć szkołę. Klasa 2020 (ale w 2021)!!! Cóż za magiczny i emocjonalny dzień, tyle niesamowitych wspomnień po 4 latach ciężkiej pracy. Jestem dumna nie do opisania. Gratulacje!! @juliascorupco - napisała pod wspólną fotografią.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, a także komplementów w kierunku obu pań. Internautki oraz internauci są pod wrażeniem urody Julii, a także Izabelli, która mimo upływu lat nic się nie zmienia. Wiele osób stwierdziło również, że wyglądają bardziej jak siostry, niż mama i córka:

Gratulacje dla Was
Wyglądacie jak siostry, ogromne gratulacje dla Julki
Najpiękniejsze
Jak siostry!
Zjawiskowe
Super gratulacje. Jesteście przepiękne
Córka jest piękna, jednak od wielu lat Izo jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie. Ideał kobiecości
Sam nie wiem, która piękniejsza

- czytamy.

Więcej o: