Żona polityka PiS zgłosiła się do Top Model. "Mąż się ze mną rozwiedzie"

- Dzisiaj mnie nikt nie wspiera. Mąż nic nie wie. Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny. Jest politykiem - wyznała Marianna Schreiber, która pojawiła się na castingu do Top Model.

Top Model to program emitowany na antenie TVN od 2010 roku. Za nami pierwszy odcinek dziesiątej edycji reality show. Jedną z osób, która pojawiły się na castingu, była Marianna Schreiber. Okazuje się, że to żona Łukasza Schreibera -  wysoko postawionego polityka Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka:

Żona polityka PiS w Top Model. Kim jest Marianna Schreiber?

Marianna w przeciwieństwie do większości kandydatów na castingu pojawiła się sama. - Dzisiaj mnie nikt nie wspiera. Mąż nic nie wie. Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny. Jest politykiem. Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. [...] Może to jest taka dusza sportowca. Piłka nożna mnie ukształtowała, lekkoatletyka... - wyznała. 

Marianna Schreiber jest nauczycielką. Jak wyznała, zawsze marzyła o modelingu. Jednak w okresie dorastania sytuacja materialna jej rodziny nie pozwalała na realizację tych marzeń. Gdy w programie została zapytana o męża, zażartowała:

Może mąż się ze mną rozwiedzie. 

Co istotne, jurorzy Top Model dali Mariannie szansę. Zobaczymy ją więc w kolejnych odcinkach programu.

Kim jest mąż Marianny Schreiber z Top Model?

Łukasz Schreiber to wysoko postawiony polityk Prawa i Sprawiedliwości. Głośno zrobiło się o nim pod koniec 2018 roku. Schreiber, jak informowały media, odziedziczył wysokie stanowisko po swoim ojcu. Mateusz Morawiecki powołał go wówczas na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Co ciekawe, Schreiber zastąpił na tym stanowisku swojego ojca, Grzegorza Schreibera, który został marszałkiem województwa łódzkiego.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: