Dominika Gwit korzysta z ostatnich chwil lata i pozuje w stroju kąpielowym. Fani: "Jesteś po prostu boska!"

Dominika Gwit spędza ostatnie dni lata na Mazurach. Celebrytka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym łapie resztki promieni słonecznych nad wodą. Pozuje w stroju kąpielowym, a towarzyszy jej uroczy flaming. Fani docenili wakacyjny outfit gwiazdy i stwierdzili, że wygląda bosko.

Dominika Gwit regularnie publikuje nowe treści na swoim Instagramie, dostarczając swoim fanom ciekawostek z życia prywatnego. Obserwatorzy mogą podziwiać jej stylizacje, ale także dowiedzieć się m.in jak spędza urlop. Niedawno pokazała zdjęcia, na których raczy się ostatnimi promieniami słońca w tym sezonie. Pomimo tego, że dni są już coraz chłodniejsze aktorka zdecydowała się na kąpiel w jednym z mazurskich jezior. Zapozowała w kostiumie kąpielowym, ale nie sama. U swojego boku ma towarzysza, którym jest różowy flaming. Widać, że celebrytka cieszy się dobrą pogodą, a wzorowe samopoczucie jej nie opuszcza. Fani docenili również jej stylizację, komplementując gwiazdę w licznych wpisach. 

Zobacz wideo Ewa Chodakowska rozdaje swoje stroje kąpielowe

Dominika Gwit w stroju kąpielowym cieszy się ostatnimi dniami lata

Dominika Gwit opublikowała zdjęcia na których z uśmiechem na twarzy pozuje na tle mazurskich krajobrazów. Na jednym z nich, wyleguje się na dmuchanym, różowym flamingu. Gwiazda ma na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy w czarno-granatowym kolorze. Na twarzy ma okulary przeciwsłoneczne. Wygląda na to, że celebrytka nie może pogodzić się z odejściem lata. Zdjęcia podpisała słowami:

To jeszcze nie koniec!
 

Dominika Gwit pozuje na tle jeziora. Fani są zachwyceni jej wyglądem

Dominika Gwit może liczyć na swoich fanów. Niemal każda jej publikacja w mediach społecznościowych, to kolejne miłe komentarze i liczne komplementy. Fani doceniają jej stylizacje, dystans do siebie i poczucie humoru. Tym razem nie było inaczej. Aktorka doczekała się pozytywnych wpisów, które były jak najbardziej uzasadnione. W tej letniej stylizacji jest jej bardzo do twarzy. Fani pisali m.in:

Bardzo ładnie wyglądasz
Cudowna kobieta
Jesteś po prostu boska!

Dominika Gwit została stand-uperką! Gdzie możemy ją zobaczyć?

Dominika Gwit oprócz kariery aktorskiej, rozwija również swój dryg do treści kabaretowych. Ostatnio zapowiedziała serię występów, w których weźmie udział jak stand-uperka. Noszą one tytuł "Dystans albo wszyscy umrzemy" co nawiązuje do popularnego hasła Internetowego. Stand-up ma charakter muzyczny i opowiada o nie braniu wszystkiego aż tak na serio. Przewidziano występy w Warszawie, Łodzi i Gdańsku.

 
Więcej o: