63-letnia gwiazda disco polo pozuje w bikini. Fani są zachwyceni jej formą. "No nie, czas się zatrzymał"

Teresa Werner, jedna z najpopularniejszych kobiet disco polo, pochwaliła się wspaniałą sylwetką. 63-letnia kobieta zapozowała w modnym bikini. Co na to fani? Wszyscy jednogłośnie zachwycają się na jej fenomenalną formą.

Teresa Werner to jedna z najpopularniejszych kobiet disco polo. Jej kariera rozpoczęła się już jakiś czas temu, a sława z dnia na dzień wydaje się być coraz obszerniejsza. Ostatnie zdjęcie na Instagramie celebrytki udowodniło nam, że wiek naprawdę jest tylko liczbą. 63-letnia kobieta prezentuje się fenomenalnie, a formy mogłoby jej pozazdrościć wiele trzydziestek. Co jest powodem całego medialnego szumu?

Zobacz wideo Julia Żugaj o swoich grzeszkach: Lubię disco polo

Teresa Werner zachwyca wakacyjną formą. Co jest sprawcą zamieszania?

Chyba wszystkie zdążyłyśmy już zauważyć, że social media mają ogromną moc sprawczą. To one odpowiadają za największe szczyty i najgłośniejsze upadki wielu gwiazd i nie tylko. Instagram przepełnia bogactwo zdjęć, bardziej lub mniej zachwycających, które stają się motywacją do poprawy warunków swojego życia – lub zupełnie odwrotnie. Jednak największą zaletą tego typu aplikacji jest tworzenie dowodu na to, że wiek to tylko zwykła liczba, która nijak nie ma się do stanu faktycznego. Teresa Werner, znana piosenkarka disco polo, postanowiła podzielić się z gronem wiernych fanów zdjęciami z wakacji. Jedno z nich szczególnie przykuło uwagę mas.

 

Sprawa body positive jest niesamowicie delikatna. Łatwo jest wpaść w schemat, który mówi, że pokazywanie niedoskonałości jest jedynym ratunkiem dla wszechobecnych i niezatapialnych kompleksów. Ale każdy medal ma dwie strony i tak jest także w tym przypadku. Teresa postanowiła wrzucić do sieci zdjęcie w bikini, które nie ma na celu wzbudzić kontrowersji, ale pokazać, że niezależnie od wieku możemy bawić się i wyglądać tak, jak chcemy. Piosenkarka zaprezentowała fenomenalną formę w marynarskim bikini w biało-granatowe paski. Co na to fani? W komentarzach wylała się fala komplementów:

Dominika Gwit w stylizacji rodem z lat 80. Dominika Gwit korzysta z ostatnich chwil lata. Fani: "Jesteś po prostu boska!"

Śliczna promienna kobieta pełna uroku i wdzięku 
Kurcze, coś jest nie tak. Pani jest inna niż Wszyscy. Pesel się cofa? Też tak chce!
Pani Teresa jak zawsze w najlepszej formie, pełna wdzięku I uroku.
No nie, czas się zatrzymał
Więcej o: