Paulina Sykut-Jeżyna zaskoczyła stylizacją. Fani: "W tej sukni kojarzy mi się Pani z mufinką"

Paulina Sykut-Jeżyna po raz kolejny szokuje fanów. Tym razem dziennikarka wykorzystała modę do uświadamiania. W jaki sposób? Nietypowa kreacja ma zwracać uwagę na globalne problemy.

Moda ma wiele imion. Ciężko jest określić granice jej postrzegania, a wszystkie nowe poglądy wydają się być adekwatniejsze, niż wcześniej poznane. Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła wzbogacić nas o nowe doświadczenie, które łączy ukochany świat trendów z rzeczywistością. Dziennikarka zaprezentowała się fanom w nietypowej stylizacji. Jej suknia prezentuje się fenomenalnie, ale idea stworzenia projektu przesłania wszelkie doznania estetyczne. W czym tkwi jej wyjątkowość?

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Paulina Sykut-Jeżyna w nietypowej stylizacji. Jej suknia zrobiła furorę na Instagramie

Choć styl Pauliny już od dawna inspiruje wiele Polek, bywają dni, w których nie on odgrywa główną rolę. Ciężko jest pisać o modzie w świetle tak szlachetnego i nietypowego założenia. Celebrytka zaprezentowała się fanom w fenomenalnej sukni, stworzonej ze srebrnego materiału. Jak się okazuje, została uszyta z opakowań po telewizorach. Szczerze mówiąc, gdy w mediach pojawiły się zdjęcia Lady Gagi w stylizacji stworzonej z mięsa, wydawało się nam, że już nic nas nie zszokuje. Życie jednak okazuje się być nieprzewidywalne. W tym przypadku szok okazuje się mieć jednak dużo bardziej szlachetny cel. Suknia zostaje przeznaczona na licytację, a zebrane pieniądze przekazane na Szkolę Podstawową Wspierania Rozwoju.

Ta suknia została uszyta z opakowań po telewizorach. Piękny pomysł i wielka rzecz! Brawo @anna_kubisz . Będzie można ją wylicytować już w weekend w SM @erp.tvPieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane dla Szkoły Podstawowej Wspierania Rozwoju- czytamy w opisie
 

Sam fason jest klasycznie wybiegowy. Nieforemna postać modelu przypomina nieco formę ptaka. Paulina wygląda lekko, mimo że stylizacja wydaje się być przytłaczająca. Budowanie najróżniejszych elementów garderoby to nie lada sztuka. W tym przypadku projektantka przeszła jednak samą siebie. Naszą opinię podzielają także fani, którzy nie omieszkali zostawić pod zdjęciem kliku miłych słów na temat Pauliny i jej sukni:

Zjawiskowa jak zawsze
Jak zawsze piękna, choć w tej sukni kojarzy mi się Pani z mufinką
Brak słów, najpiękniejsza! 
Więcej o: