Rodzina pana młodego nie pojawiła się na ślubie. Powód? Sukienka panny młodej

- To piękna plażowa sukienka. Nie jest to jednak typowa suknia ślubna - wyznała panna młoda. Dlaczego teściowa z powodu tej kreacji odmówiła uczestnictwa w imprezie?

Państwo młodzi tuż przed uroczystością dowiedzieli, że niektórzy zaproszeni goście nie pojawią się na weselu. Byli to bliscy pana młodego. Okazało się, że oburzyła ich suknia jego wybranki. Historię opisał portal The Sun. Wcześniej swoimi doświadczeniami panna młoda podzieliła się na forum reddit.com. 

Zobacz wideo Najdroższe suknie ślubne gwiazd

"Nie jest to jednak typowa suknia ślubna"

Panna młoda zdradziła, że nie zaprosiła przyszłej teściowej na mierzenie sukni, gdyż nie łączyły ich nigdy bliskie relacje. Jednak przed ślubem postanowiła pokazać jej zdjęcia swojej kreacji. Nie spodziewała się wówczas, że to wywoła ogromny problem. - To piękna plażowa sukienka. Nie jest to jednak typowa suknia ślubna - wyznała panna młoda. 

Rodzina pana młodego nie pojawiła się na ślubie

Kreacja nie przypadła do gustu teściowej. Kobieta poprosiła przyszłą synową o to, by nie zakładała tej sukienki. Powód jest zaskakujący. Okazało się, że teściowa kupiła identyczną sukienkę i zamierza pojawić się w niej na swojej imprezie urodzinowej, która miała odbyć się dwa tygodnie po weselu. Dodała także, że nie chce, by ludzie myśleli, że naśladuje styl żony swojego syna. 

Panna młoda nie zgodziła się na zmianę sukni. Dlatego też przyszła teściowa stwierdziła, że nie pojawi się na ślubie. Dodatkowo po jej stronie stanęły także siostry pana młodego. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: