Horoskop dzienny - 8 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskopo dzienny 8 września. Połowa tygodnia to trudny moment. Zmęczenie zaczyna coraz bardziej doskwierać, a do weekendu wciąż daleko. Jak upłynie ci środa? Czy zdołasz zrobić wszystko co zaplanowałeś?

Horoskop dzienny - Baran

To nie będzie najlepszy dzień w twoim życiu. Układ gwiazd sprawia, że wszystko dziś sprzysięgnie się przeciwko tobie. Jakiekolwiek działanie podejmiesz, będzie ono obarczone problemami. Nie zniechęcaj się jednak. Przeciwności budują mocne charaktery.

Zobacz wideo Przyszłość technologii, czyli o jakich wynalazkach marzy Dominik Rupiński [LISTA PLOTKA]

Horoskop dzienny - Byk

Koniecznie znajdź dziś czas dla swojego partnera. Od kilku dni nosisz się z zamiarem rozmowy i nie możesz już dłużej zwlekać. Takie odłożone żale mogą urosnąć do rangi potężnego problemu, z którym nie zdołacie sobie poradzić.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wykorzystaj korzystny układ planet, aby sięgnąć po to, co od dawna ci się należy. Dziś jest dobry moment na rozmowę z szefem na temat twojej przyszłości w firmie. Musisz przypomnieć mu o swoich zasługach w kryzysowych momentach, aby poprzeć dowodami swoje prawo do awansu.

Wróżby miłosne - poznaj najpopularniejsze.Wróżby miłosne - jak sprawdzić, kiedy spotka cię miłość?

Horoskop dzienny - Rak

Nikt i nic nie będzie cię dziś w stanie zatrzymać. Od samego rana będziesz działać jak rozpędzona maszyna. Dzięki tej energii i werwie uporasz się ze swoimi zadaniami w ciągu kilku godzin, a resztę poświęcisz na pomoc innym. Po powrocie do domu czeka cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny - Lew

Kontrola to twoje drugie imię. Pamiętaj jednak, że nie każdy zgodzi się być inwigilowanym. Musisz pamiętać, że wszystko ma swoje granice i jeśli zależy ci na dobrych stosunkach z pewnymi osobami musisz im zaufać i wyznaczyć granice, których będziesz się trzymać.

Horoskop dzienny - Panna

Postaraj się dziś trzymać język za zębami, bo o kłótnię nie będzie dziś trudno. Nie powinieneś teraz popadać w konflikty z bliskimi, gdyż ich wsparcie jest ci potrzebne jak nigdy dotąd. Dlatego lepiej ugryź się w język i schowaj dumę do kieszeni nawet kiedy wiesz, że masz rację. 

Horoskop dzienny - Waga

Koniecznie wybierz się po pracy w odwiedziny do twojego bliskiego przyjaciela. Umawialiście się już wielokrotnie, ale zawsze to ty nie masz czasu. Wyjdź z inicjatywą i spełnij obietnicę, gdyż w innym wypadku może zostać to poczytane za brak szacunku.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dziś czeka cię zupełnie zwyczajny dzień, który nie przyniesie żadnych niespodzianek. Po pracy zajmiesz się domowymi obowiązkami, a wieczór spędzisz przez telewizorem. Takie spokojne momenty też są potrzebne, bo pozwalają ci przekonać się, że twoje życie jest naprawdę spełnione. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dręczą cię ostatnio problemy z cerą. Znane kosmetyki nie pomagają, więc czas sięgnąć po domowe sposoby. Zacznij od peelingu i złuszczenia naskórka. Dobrze sprawdzą się w tym celu fusy z kawy. Nie zapomnij też o solidnym nawilżeniu. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koniec lata nie jest dla ciebie dobrą wiadomością. Coraz częściej odczuwasz chłód, który nie jest twoim sprzymierzeńcem. Warto jednak dostrzec pozytywne strony zmiany pory roku - czas wybrać się na zakupy, by odświeżyć zawartość swojej szafy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nikt nie potrafi tak bardzo cię zrozumieć jak twój przyjaciel. Znacie się od lat i porozumiewacie niemalże bez słów. Pamiętaj więc o ważnej dla was rocznicy - postaraj się, aby świętowanie było wspólne i obfitowało we wspomnienia, których wam nie brak.

Telepatia to przekazywanie na odległość myśli, uczuć czy nastrojuTelepatia - czym jest, jak się objawia i czy można się jej nauczyć?

Horoskop dzienny - Ryby

Twoje kontakty z rodziną ostatnio znacznie uległy osłabieniu. Chyba czas najwyższy to zmienić. Wyjdź z inicjatywą wspólnego spotkania, a z pewnością nie spotkasz się z odmową. Potrzeba wam okazji, by wyjaśnić i raz na zawsze zażegnać wszystkie konflikty. 

Więcej o: