Horoskop dzienny - 9 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 września. Koniec tygodnia coraz bliżej, a ty wciąż nie masz planów jak spędzić dzisiejsze popołudnie? Nie czekaj na zaproszenie tylko sam weź sprawy we własne ręce!

Horoskop dzienny - Baran

Koniec końców wszystko dobre co się dobrze kończy. Najadłeś się nieco strachu, jednak nietypowa sytuacja, w której się znalazłeś okazała się tylko przesadnie rozdmuchana. Dzięki wewnętrznemu spokojowi i rozwadze szybko uporasz się z wszelkimi trudnościami.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Byk

Niedawno skończyły się wakacje, a tobie po głowie chodzi kolejny wyjazd. Jeśli tylko masz taką możliwość zarezerwuj bilety i korzystaj z życia, bo ostatnio nie miałeś zbyt wiele powodów do radości. Czas najwyższy to zmienić.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To nie będzie najlepszy dzień dla ciebie. Od rana dopadnie cię niemoc i fatalne samopoczucie. Jeśli to tylko możliwe zgłoś szefowi nieobecność i zostań w domu troszcząc się o własne zdrowie. Duża dawka witaminy C i odrobina odpoczynku powinny zdziałać cuda. 

Horoskop dzienny - Rak

Układ planet sprawi, że będziesz dziś bardzo poirytowany i skory do wszczynania konfliktów. I o ile nie będą to poważne sprzeczki to wszystko ujdzie ci płazem. Pamiętaj, że w niektórych sytuacjach lepiej milczeć niż powiedzieć o jedno słowo za wiele.

Horoskop dzienny - Lew

Szykuje się pozytywny dzień z mnóstwem dobrych wydarzeń. Wszystko co dziś cię spotka entuzjastycznie nastawi cię do życia, a to niełatwe w twojej obecnej sytuacji. Czerp garściami radość z tych chwil i zapamiętaj je, by móc sobie przypomnieć te momenty w trudnych czasach.

Horoskop dzienny - Panna

Jeśli nie zaryzykujesz, nigdy nie staniesz się tym kim chcesz. Awans zawodowy często wymaga nieco rozpychania się łokciami czy działania na granicy reguł. Dopóki tego nie zrozumiesz będziesz miał zamknięte wszystkie drzwi do kariery.

Horoskop dzienny - Waga

Działanie według planu nie jest twoją mocną stroną, jednak w obecnej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie racjonalne zaplanowanie działań mających na celu realizację powierzonego ci projektu. W innym wypadku nie podłasz postawionemu przed tobą zadaniu. 

Horoskop dzienny - Skorpion

To, że uciekniesz wiele kilometrów od domu nie rozwiąże twoich problemów. One będą wciąż podążać twoim śladem. Dlatego nim zdecydujesz się na przeprowadzkę, rozważ czy faktycznie zależy ci na zmianie miejsca zamieszkania czy tylko jest to sposób na uwolnienie się od przykrych wspomnień.

Horoskop dzienny - Strzelec

Kolacja z ukochanym to to czego dziś będzie ci najbardziej potrzeba. Wszystkie troski i zmartwienia odejdą w niepamięć kiedy znów poczujesz, że masz u swojego boku osobę, która bezgranicznie ci ufa i wierzy w twój potencjał. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Kiedy sądzisz, że już wszystko stracone i nie ma dla ciebie ratunku, na twojej drodze pojawi się ktoś niczym rycerz na białym koniu, kto wybawi cię z opresji. I nie będzie to osoba, którą darzysz uczuciami romantycznymi, ale twój sprawdzony od wielu lat przyjaciel, który nigdy dotąd cię nie zawiódł.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie powielaj utartych schematów bez głębszego przeanalizowania tematu. Wygląd czy przekonania polityczne nie są wyznacznikiem tego kto jaki jest. Warto najpierw dogłębnie poznać człowieka nim wyda się o nim opinię. 

Horoskop dzienny - Ryby

Tak długo jak ty postępujesz fair, inni również będą cię tak traktować. Jeśli zaczniesz grać nieczysto nie spodziewaj się, że twoi rywale również nie zastosują chwytów poniżej pasa. A to może się dla ciebie skończyć niezbyt dobrze. 

Więcej o: