Nietypowe znalezisko w lesie. Uroczy list kochającej żony do męża zwrócił uwagę na przykry problem

Leśnicy dokonali w lesie nietypowego odkrycia. Znaleźli tam uroczy liścik od kochającej żony do męża. Niestety, okoliczności jego znalezienia nie są już tak radosne. Notatka była bowiem ukryta wśród wyrzuconych do lasu śmieci...

Lasy Państwowe poinformowały na Facebooku o nietypowej sytuacji, do jakiej doszło 1 września w Nadleśnictwie Kościerzyna. Leśnicy znaleźli tam odręcznie napisany list, którego treść wywołuje uśmiech na twarzy.

- Mam nadzieję, że dzień szybko ci zleciał, bo mi na pewno będzie się dłużyć bez ciebie. Kocham cię mężu - brzmiała treść uroczego liściku. Niestety, okoliczności jego znalezienia nie są już tak radosne.

Zobacz wideo

Leśnicy znaleźli w lesie uroczy list. Był ukryty wśród sterty śmieci

Leśnicy znaleźli notatkę w workach ze śmieciami, które ktoś wyrzucił do lasu, skrzętnie ukrywając je wśród świerków. Pracownicy nadleśnictwa postanowili więc wykorzystać nietypowe znalezisko i zwrócić w ten sposób uwagę na przykry problem zaśmiecania terenów leśnych.

- Żono, o ile rozpoznajesz charakter swojego pisma oraz treść liściku informujemy, że Twój mąż bawił się raczej dobrze. Z głodu nie cierpiał. Rozłąkę umilał sobie różnymi trunkami o wszelakiej mocy. Doradź mu też, aby mniej palił, bo to i niezdrowe i drogie - napisano na Facebooku nadleśnictwa, nawiązując do reszty znajdujących się w lesie śmieci, wyrzuconych przez adresata listu.

- A no i oczywiście pogratuluj mu wspaniałego pomysłu wyrzucenia tych wszystkich resztek do lasu - dodano uszczypliwie. Leśnicy z okazji rozpoczynającego się właśnie roku szkolnego, postanowili przy okazji wystosować apel do uczniów. - Pierwsza lekcja z Kościerzyny: nie wyrzucamy śmieci do lasu! - zaapelowali do młodzieży.

Więcej o: