Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca w czerwonej sukience z wycięciem! Fanka: "Jak milion dolarów!"

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny udowadnia nam, że świat mody nie jest jej obcy. Celebrytka zaprezentowała się w nowej sukience, która zrobiła furorę na Instagramie. Jej cena zwala z nóg.

Kobieca wrażliwość i siła to domeny dzisiejszej rzeczywistości. Jako reprezentantki żeńskiej części społeczeństwa, szukamy w zakamarkach umysłu impulsów, które dadzą nam powera do zmagania się z życiowymi niesnaskami i delikatności, która pomoże nam popatrzeć na nie z innej strony. Czerwień jest kolorem niosącym za sobą duże znaczenie, a jego symbolika od wieków łączy w sobie zmysłowość z pojęciem siły, wojny i namiętności. Dziś ubrane w czerwień podbijamy świat. Jednym z dowodów na ogromny potencjał tej barwy jest nowa stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ognista suknia, w której pozuje na zdjęciu wraz z mężem, jest nośnikiem największych modowych trendów. Okazuje się, że celebrytka zapłaciła za nią prawie 6 tysięcy złotych. Było warto?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwonej sukni za prawie 6 tys. zł. W czym tkwi jej wyjątkowość?

Kobieca miłość do zakupów utarła się już w ogólnopanujących schematach społecznych. I być może coś w tym jest, skoro tak chętnie zagłębiamy się w tajniki największych tendencji modowych i przemycamy do swoich stylizacji trendowe elementy zaskoczenia. Nowa stylizacja Małgosi pokazała nam, że połączenie klasyki z awangardą buduje niesamowity efekt. Celebrytka zdecydowała się na założenie sukienki projektu Alexandre Vauthiera, która warta jest 5999 złotych. Krój charakteryzuje się długością w kolano, przeskalowanymi ramionami, marszczeniem w talii oraz asymetrycznością dekoltu i wykończenia. Właśnie owa asymetryczność sprawia, że model wydaje się tworzyć własne ramy niezwykłości i niepowtarzalności.

 

Oczywiście, mówiąc o stylizacji, nie możemy zapomnieć o dodatkach, które odgrywają drugoplanowe, ale nie mniej istotne, role. Małgosia postawiła na czerwoną kopertówkę ze złotym łańcuchem oraz klasyczne czarne sandałki na szpilkach. Tak przemyślana i minimalistyczna kompozycja broni się sama w sobie. Perfekcyjna Pani Domu prezentuje się, cóż... po prostu perfekcyjnie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w sukience znanego projektanta. Co na to fani?

Mimo że cena sukni, którą ma na sobie Gosia, jest dla niektórych naprawdę szokująca, fani wydają się być aż onieśmieleni efektem uwiecznionym na fotografii. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów:

O Panie Jezu najdroższy! Co za perfekcja! Wygrałaś. Wyglądasz obłędnie!
No bombastycznie wyglądacie! Zachwycam się 
Pani Gosiu, Pani to jak wino, z roku na rok coraz piękniejsza!
Świetna sukienka!
Więcej o: