Jej włosy mają prawie 2 metry długości. Nie obcinała ich od 18 lat

Inga Volkosh od osiemnastu lat nie obcina włosów. Obecnie jej pasma mierzą dokładnie 177 cm i sięgają stóp. Nie dziwi więc fakt, że 32-latka jest nazywana "współczesną Roszpunką".

Inga Volkosh to 32-latka, która dzięki swoim długim pasmom stała się bardzo popularna w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy osób. O "współczesnej Roszpunce" piszą także media - między innymi portal dailymail.co.uk. 

Zobacz wideo Grażyna Wolszczak walczyła z pocovidowym wypadaniem włosów:

Współczesna Roszpunka

Kobieta od 18 lat nie obcina kosmyków. Przez to jej pasma mierzą dokładnie 177 cm i sięgają stóp. Zobaczcie, jak wygląda "współczesna Roszpunka":

 
 

Jak wygląda pielęgnacja takich długich włosów?

Wiele osób za pewnością zastanawia się, jak wygląda pielęgnacja tak długich włosów. Inga Volkosh zdradziła, jak dba o swoje wyjątkowo długie kosmyki. Jedna z najważniejszych zasad, jaką się kieruje kobieta, to unikanie gorącego powietrza, które mogłoby wysuszać włosy. Poza tym Inga dba o pasma od środka. Jej dieta jest bogata w ryby i oliwę z oliwek. Jak podkreśla, to wzmacnia włosy oraz sprawia, że są piękne i błyszczące. 

 

Popularne na Instagramie "Roszpunki" 

W ostatnim czasie media często informują na temat kolejnych rekordzistek, które mają wyjątkowo długie włosy. Jakiś czas temu głośno zrobiło się o Rin Kambe z Japonii, która zapuszcza włosy od 16 lat. Jak kobieta dba o swój znak rozpoznawczy? Jak łatwo domyślić się, pielęgnacja takich włosów nie jest łatwa. Japonka zdradziła w jednym z wywiadów, że myje je raz na 5-7 dni. Co ciekawe, cały zabieg razem z suszeniem zajmuje jej aż trzy godzin. Aby włosy były w jak najlepszej kondycji, dba także o to, by jej dieta była bogata w żelazo. Zobaczcie, jak prezentują się spektakularnie długie pasma "japońskiej Roszpunki":

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: