Horoskop dzienny - 10 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 10 września. Nareszcie długo wyczekiwany weekend. Jakie plany na dzisiejsze popołudnie mają dla ciebie gwiazdy?

Horoskop dzienny - Baran

Od rana będziesz dziś kipieć energią. To zasługa coraz bliższego wolnego weekendu, który masz zamiar spędzić sam na sam ze swoją drugą połówką. Popołudnie wykorzystaj na przygotowania. Nie zapomnij sprawdzić, co dzieje się z samochodem. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Uśmiech nie zagości dziś na twojej twarzy. A to za sprawą przykrej informacji, która dotrze do ciebie z samego rana. Postaraj się nie dać po sobie poznać, jak bardzo boli cię to, czego się dowiedziałeś. Musisz robić dobrą minę do złej gry.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Kolejny ciężki dzień na twoim koncie. Nie martw się jednak na zapas. Po burzy zawsze wychodzi słońce, które już niebawem uśmiechnie się do ciebie. Kup los na loterii - być może niewielka wygrana sprawi ci choć odrobinę przyjemności. 

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Rak

Koniecznie spraw sobie dziś prezent. Zasłużyłeś na to po tym jak otrzymałeś publiczną pochwałę od szefa. Wysiłek opłaci się jeszcze bardziej - w niedalekiej przyszłości możesz spodziewać się intratnej propozycji zawodowej.

Horoskop dzienny - Lew

Bez ryzyka nie ma zabawy. Znasz to, a mimo to starasz się unikać brawurowych zachowań. Tym razem jednak jeśli zechcesz ugrać coś dla siebie będziesz musiał postawić wszystko na jedną kartę. Inaczej bardzo dobra okazja może przejść ci koło nosa. 

Horoskop dzienny - Panna

Nowy dzień, nowa szansa. Jednak ty wciąż tkwisz myślami przy ostatnim niepowodzeniu. Nie możesz dłużej pogrążać się w marazmie przez jednorazową wpadkę. Weź się w garść i rozpocznij nowy projekt - to najlepszy sposób, by ruszyć z miejsca. 

Horoskop dzienny - Waga

Zakochani są wśród nas, a i ty niedługo dołączysz do tego grona. Na twojej drodze stanie osoba, która zawrócić ci kompletnie w głowie. Nie wahaj się i nie zwlekaj z zagajeniem rozmowy. Im dłużej będziesz się zastanawiać, tym większa szansa na dezercję.

Horoskop dzienny - Skorpion

Poczucie zniechęcenia towarzyszy ci już od dłuższego czasu, a dziś osiągnie swoje apogeum. Przez cały dzień w pracy nie zrobisz nic produktywnego, a później będziesz mieć wyrzuty sumienia z tego powodu. Musisz wreszcie pozbierać się i znaleźć wewnętrzną motywację. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Końcówka tygodnia rozpocznie się dla ciebie sensacjami żołądkowymi. Nie możesz się przejadać, gdyż problemy te będą się nasilać i zdezorganizują ci cały dzień. Zarządź sobie dwa dni oczyszczającego postu - wyjdzie ci to na zdrowie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Spadek twojego libido dręczy twojego partnera. Nie zamiataj problemu pod dywan, tylko wyjaśnij przyczyny takiego stanu rzeczy. Szczerość w tych sprawach zawsze popłaca i nie pozostawia miejsca na złe domysły.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie powielaj negatywnych schematów, które krążą w twojej rodzinie. Postaraj się znaleźć własną drogę do szczęścia, choćby miała być ona okupiona łzami i wyrzeczeniami. Nie ma nic gorszego niż popadanie w te same tarapaty co twoi rodzice.

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny - Ryby

Korzyści ze zmiany pracy mogą przeważać nad stratami. Zdajesz sobie z tego sprawę, a mimo to wciąż boisz się podjąć jakąkolwiek decyzję. Odrobina ryzyka nie zaszkodzi ci, a może znacząco poprawić dotychczasową sytuację. 

Więcej o: