Co Karolina Małysz dostała od rodziców? Prezent ślubny robi wrażenie

Adam Małysz oraz jego żona udzielali wywiadów po poniedziałkowym odcinku Tańca z gwiazdami. Zdradzili między innymi, co podarowali córce Karolinie w ramach prezentu ślubnego.

Kilka dni temu odbył się ślub Karoliny Małysz. Po imprezie jej rodzice pochwalili się zdjęciami z uroczystości. W rozmowie z serwisem Plotek.pl skoczek zdradził, jaki prezent podarowali Karolinie.

Adam Małysz: Na pewno podejmą rozsądną decyzję

Małyszowie dali córce bardzo kosztowny prezent. Ich córka otrzymała od nich talon na zakup mieszkania. Jednak co istotne, małżeństwo samodzielnie wybierze interesujące je lokum. 

To nie jest mieszkanie, to jest talon. Młodzi sami wybiorą, gdzie chcą mieszkać. Przed nimi jeszcze studencki okres, więc mają czas. Na pewno podejmą rozsądną decyzję

- zdradził Małysz w rozmowie z serwisem Plotek.pl. Poza tym w czasie ostatniego odcinka Tańca z gwiazdami Małyszowie zdradzili, że wesele Karoliny trwało aż dwa dni. - Były dwa dni góralskiej zabawy. Pierwszy dzień się skończył o 8 rano. Teraz to dziecię wyfruwa z gniazda... - usłyszeli widzowie poniedziałkowego odcinka programu. 

Zobacz wideo Iza Małysz zamieszkała sama w Warszawie:

Czym zajmuje się Karolina Małysz-Czyż?

Karolina Małysz-Czyż ma obecnie 23 lata i jest jeszcze studentką. Od jakiegoś czasu córka sportowca aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 25 tysięcy osób. W kwietniu 2019 roku Karolina Małysz zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem w Barcelonie. 23-lenia córka Adama Małysza jest wielką pasjonatką podróży. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy mnóstwo pięknych zdjęć z zapierającymi dech w piersiach widokami z różnych zakątków świata.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: