Matka pana młodego chce założyć suknię ślubną na jego wesele. "Pan młody powinien chyba ożenić się ze swoją matką"

Założenie białej sukienki przez zaproszoną na weselę osobę, jest wielkim nietaktem, jednak to, co planowała zrobić mama pana młodego, było już przekroczeniem wszelkich granic. Kobieta miała zamiar założyć na ślub syna... swoją suknię ślubną.

Panna młoda oburzona planem teściowej postanowiła podzielić się historią w sieci. Skołowana opisała szokujące zamiary matki swojego narzeczonego, która chciała założyć na ich ślub suknię, w której sama przed laty poszła do ołtarza.  Przerażona jej decyzją panna młoda poprosiła internautów o radę, bo jak przyznała, sama już nie wiedziała, jak na nią wpłynąć.

Zobacz wideo

Matka pana młodego planuje założyć suknię ślubną na jego wesele. Panna młoda jest zrozpaczona

- Ta kobieta jest po prostu niewyobrażalnie podła i dwulicowa... Nie powiedziałam o tym mojemu narzeczonemu, ponieważ jest synkiem mamusi i nie chciałabym wywoływać żadnych dramatów tuż przed ślubem - przyznała, upubliczniając zrzuty ekranu z rozmowy z przyszłą teściową.

Podekscytowana panna młoda zapytała swoją matkę narzeczonego o kreację, jaką wybrała na ich wielki dzień, a ta w odpowiedzi wysłała jej zdjęcie... własnej sukni ślubnej.

- Nie chcę być niegrzeczna, ale czy naprawdę zamierzasz założyć swoją suknię ślubną na nasz ślub? Możemy pomóc ci znaleźć podobną w innym kolorze - napisała w odpowiedzi zdezorientowana panna młoda, rozwścieczając tym samym teściową. Ta w niecenzuralnych słowach przypomniała jej, że to ona pokrywa większą część kosztów planowanej uroczystości, co jej zdaniem odbiera pannie młodej, jakiekolwiek prawo do decydowania w kwestii jej ubioru.

- Nie waż się nawet myśleć o próbie zrujnowania mi tej chwili. Wiesz, że reszta moich dzieci nie zdąży wziąć ślubu za mojego życia i to jest jedyna ceremonia, której będę częścią - ucięła teściowa.

screenscreen Imgur/Reddit

Historia zszokowała internautów, którzy wręcz nie mogli uwierzyć w postępowanie matki pana młodego, a kobieta błyskawicznie stała się obiektem kpin w sieci. - Pan młody powinien chyba ożenić się ze swoją matką, skoro ta chce założyć suknię ślubną na jego ślub, jakby to ona była panną młodą - zażartował jeden z uczestników dyskusji na popularnym forum Reddit.

Zdaniem forumowiczów, postępowanie teściowej jest żenujące i wręcz absurdalne. - Każdy gość będzie podczas uroczystości zastanawiał się, co jest z nią nie tak... - zauważył kolejny internauta.

Doradzali też pannie młodej, by ta jak najszybciej porozmawiała z narzeczonym, który powinien stanąć w jej obronie i rozmówić się z matką. Część użytkowników twierdziła nawet, że zachowanie matki pana młodego nie wróży dobrze ich małżeństwu i jest wręcz powodem do odwołania całej ceremonii.

Więcej o: